Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Robert Saron rezidenciája

Go down 
+3
Cartina Shawna
Kate Wilson
Kanako Io Akane
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 3:19 pm

First topic message reminder :

A szobát és a folyosót egy vörös színű bükk fából készült ajtó választja el. Itt lakozik a bájitaltan tanár, aki mindenkit szeretettel lát szobájában és óráján is. Ő nem arról híres, hogy kiabál vagy szigorú a diákokkal, hanem ő az aki nagyon kedves, vicces és szereti az embereket. Aki belép a szobába egy asztalt lát ami mellett egy polc van azon lámpa és a lámpa mellett egy tükör. Az íróasztal mögött pedig könyvespolc van, természetesen bájitaltanról szóló könyvek vannak a polcon. Az ajtó mellett egy ülőgarnitúra van és az előtt egy kis asztalka található, mellette pedig egy fehér színű fotel. A fotel és a szekrény között egy bárszekrény van. Itt mindenféle ital és poharak találhatóak, ebből természetesen fogyaszthatnak a vendégek. A professzornak nincs semmilyen állata, ezért tiszta a szoba. Az asztalkán egy kis kék színű hamutartó is van, mert a tanár úrról köztudott, hogy dohányzik, de csak itt a szobájában, nyitott ablak mellett, a diákok előtt nem cigizik, hogy ne mutasson rossz példát nekik.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 7:28 am

-Nos hát akkor megengeded, hogy a szaktali szervezését átvegyem tőled?*kérdezi a lánytól és ha átadja Robertnek a szervezést akkor a pof. megköszöni azt és a holnapi nap folyamán el is kezdi szervezni.*
-Látom, már elég fáadt vagy. És elég későre jár az idő. Mielőtt még elegednélek aludni tudnod kell, hogy nekem bármit elmondhatsz. Tudom, hogy fura, hogy egy szakvezető illyet mond, de én mindenbe megpróbálok a diákoknak segíteni. Rendben? Most, ha nincs több kérdésed vag mondandód, akkor menj aludni, hisz mi még úgy is találkozunk.*mondja Katenek, majd feláll kinyitja neki az ajót és elbúcsúzik tőle, utána pedig Robert is aludni megy.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 12:08 pm

-Persze... És igazán sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. *Mondja halkan és lesüti szemeit. Ő nem az a típusú ember, aki amit elvállal nem végzi el, és azt sem lehet rá mondani, hogy hamar feladja. Ám hiába mindez, ez most nem jött össze. Némán tördeli ujjat, melyek az ölében lévő kezeihez tartoznak. Pár perc elteltével felpillant a férfira és annak mondandója hallatán egy halovány kis mosoly jelenik meg szája szélében.*
- Rendben. És köszönöm. *Csak ennyit fűz hozzá, és már nyúl is a mellette lévő pírkupacért. Lassan feláll, majd az ajtóhoz sétál. Még mielőtt akár csak a kilincsre is rátenné a kezét válla fölött visszanéz.*
- Jó éjszakát professzor! *Búcsúzik, és kilép a folyosóra. Behúzza maga mögött az ajtót, és egy kis ideig csak áll ott. Nyomasztó érzés keríti hatalmába, olyan mely mintha szüntelenül azt suttogná a fülébe: elbuktál.... Szerencsétlen lány, túl sokat vár el magától.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 7:31 pm

*Tétova léptekkel megy végig a folyosón, majd bekopog a bükkfaajtón, és vár. Szeretné tudni, hogy lesz-e következménye is a beígérteknek, vagy csak üres szidalom volt az egész. Nem szeretne nagy kavarodást csinálni, jobb, ha tisztázza a dolgokat, gondolja.
~ Főleg miután azt a levelet is kaptam...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:02 pm

*Már várta a kopogás mennyei hangját. Íróasztala mögött ül, karosszékében. S gonosz mosollyal az arcán, félhangosan invitálja be kint álló Tinát.*
-Szabad!*mondja, s mikor belép a szobába a lány, egy csettintésekl bezárja mögötte az ajtót és elkezdi mondandóját.*
-A mi kis új üdvöskénk! Cartina, ugyebár! Sajnos igazgatónővel nem sikerült megbeszélnem azt, hogy másik szakra kerülj, de nem is bánom. Lehet, hogy csak a manó bosszantott fel s azért voltál velem szembe olyan tiszteletlen. És tudom, hogy ezért bocsánatot szeretnél kérni és én megbocsátok. Viszont tudnod kell jól, hogy szakvezetőként szigorú vagyok és következetes. Viszont tanárként elnéző, kedves, segítőkéz. Sajnálatodra a szakomra jársz, s így ha rosszat csinálsz szakvezetőként kell veled bánnom, tehát szigorú kell, hogy legyek veled. Mivel új ember vagy, ezért még elnézem neked ezt a ballépésedet, de ha jól tudom te a tesóddal vagy egy hálóba beosztva, ugye?*kérdezi a lányt, aki asztala előtt áll, hisz hellyel nem kínálta meg őt.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:14 pm

*Hívásra belép az ajtón, köszön, majd megáll az asztal előtt, hogy meghallgassa, mit akar mondani neki a Szakvezető. Miután a férfi befejezte, kicsit habozik a válasszal.*
~ Azt hiszi, mindent tud. Áh, mindegy, most nem fogom cukkolni, nem éri meg.
- Igen, Professzor úr. Csak nem adódott valami probléma? Az ezelőtti viselkedésemért pedig csakis én tartozom felelősséggel. A csata hevében sikerült rám akadnia, ilyen szoktam lenni. Megpróbálom a továbbiakban az iskola falai között türtőztetni a kalandvágyamat, ha ez Önnek megfelel. *mondja, majd kicsit még hümmög.* - Ha már úgy alakult, hogy nem kerülök másik házba, azt hiszem, ez a minimum, ami tőlem telik.
~ Azért se kérek bocsánatot *gondolja* ~ Nem is csináltunk akkora felfordulást, és tudok tiszteletlenebb is lenni! *Gondolatait tökéletesen maszkolja kifejezéstelen arcával, és csak reméli, hogy nem kell megint összepakolnia - ha ezúttal csak a folyosó másik végére megy is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:36 pm

-Hallom díszíteni voltál és ha jól tudom akkor vendég profosszorunk előadásán is megjelentél. És mind a két helyen nem volt veled semmi probléma. Ez két okból lehet, 1. mert nem az én órámon voltál. 2. mert a díszítésen nem volt ott a testvéred. Ebből arra következtettek, hogy a testvéred nélkül te sokkal jobb lány vagy. S legjobban a szobátokban tudjátok megbeszélni a csínytevéseket, ezért megkérnélek, hogy költözz ki a szobádból és cserélj szobát Samantha Grayel, aki a Holdfénytündér szobába lett elszállásolva. Mielőtt megkérdőjeleznéd döntésemet, mind a ketten szakom diákjai vagytok, s szakvezetőként ennyi kérésem, utasításom lehet!*mondja a lánynak, s gonosz mosolya ismét az arcán virít.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:48 pm

- Tudom, kiről beszél, Uram, nem kell bemutatnia. *szalad ki a száján picit indulatosabban mint kellene.* - Bár ha szabad megjegyeznem, és nem áll szándékomban akadékoskodni, de kérem engedje meg, hogy elmondjam: Snake professzor óráján egyenesen a nővérem mellett ültem, és semmi probléma nem történt. *Jegyzi meg mostmár illedelmesebb hanglejtésben.* - Ha a továbbiakban is ragaszkodik az elméletéhez, úgy teszek, ahogy kéri, Uram, csupán hibásan állította fel az elméletét. Remélem nem veszi tolakodásnak, hogy kijavítottam. *Mondja nyugodtan, és közben végig a férfi érthetetlenül gonosz mosolyát fürkészi. Nem érti, ha az előbb elnézésről beszéltek, akkor most miért kell odébbállnia a hálóból. Még sok keresetlen, és még sok formálisabb szava lenne a férfihoz, de nem tetézi a bajt.*
~ Ez a fazon még biztos nem hallott a bajokról, amik egy ikerpár szétválasztásából születnek... *zsörtölődik gondolataiban*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:57 pm

-Úgy érzem, hogy még sokszor fogsz itt járni. És ez nekem tetszik, nyugodtan dühöngj, örjöngj! Még fiatal vagy, mondj ellent a döntéseimnek, de jól vigyázz akármit csinálsz te a szak tagja maradsz és én pedig a szakvezetőd. Csak magadnak okozol kárt, ha túlfeszíted a húrt. Jó helyre kerültél, ellentétben testvéreddel, aki házszámot tévesztett, de sajnos az ő sorsáról én nem dönthetek, így csak téged tudlak megnevelni. Ami a döntésemet illeti van-e ellenvetésed?*kérdezi a lányt, s várja a reagálást.*
-Jól tudom, hogy a testvéred is ott volt az előadáson, de legnagyobb dicséretet a díszitésen való munkádért kaptad, természetesen Katet is megdicsérték, de vele soha nem volt problémám, de úgy érzem, hogy neked nem tetszenek a döntéseim.*mondja Tinának.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 9:08 pm

- Nos, ezt nem nehéz megállapítani! *nevet felszabadultan, nem is tudja, mi jön rá* - Ha jól tudom, magának nincs ikertestvére, Uram, így nem tudhatja, milyen érzés, ha megpróbálják Önöket elválasztani. Meg kell mondjam, elég rossz. Mi soha nem akartunk direkt rosszat, nem is sejtettük, hogy bárkiben rossz benyomást kelthetünk a cselekedeteinkkel. Elsősorban én indítványoztam a manóvadászatot, amikor a csínytevő megkarmolta az arcomat a hálóban. *mondja, egészen hadarva beszél az izgalomtól* - A díszítés során is megtámadott minket pár, és hasznát vettem a tapasztalatnak, Uram. Meg kell mondjam, valóban nem örülök az áthelyezésnek, de úgy gondolom, nincs jogom ellenszegülni Önnel, mármint súlyosabb következmények nélkül... De kérem mondja meg, ha nem a Nefariusban, akkor hol lenne a helye Liznek? *kérdezi valódi érdeklődéssel*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 9:17 pm

-Nincs ikertestvérem. S mivel elmondtad őszinte véleményedet, ezért adok egy esélyt, ne rontsd el! Ha bármi baj van veled, azonnal szobát váltasz s nem fog érdekelni a véleményed, viszont amiért tiszteletlen voltál velem egy dologra kötelezlek téged az pedig a Bájitaltan vizsga!*mondja a lánynak.*
-Tesódra visszatérve, az én szakomban van a helye ugyanúgy mint neked, s te is ráfogsz jönni, hogy igazam van. Testvéred nem egy okos lány, de bátor és ami a szívén az a száján,m, az ilyen diákok kellenek nekem. Lehet, hogy megsértett, de gondolkoztam s rájöttem, hogy sokkal jobbak az ilyen diákok, mert megmondják a frankót nem úgy mint mások akik nyaliznak, ezért most kérlek téged, mond el az őszinte véleményedet!*mondja Cartinának, s várja reagálását.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 9:30 pm

- Úgy gondolom, ha azt szeretné, hogy modoromnál maradjak, nem kéne a fülem hallatára kritizálnia a testvérem mentális kapacitását, uram. *Jelenti ki ismét nevetve, nem is tudja, mitől ilyen nyugodt. Talán az dobja fel, hogy Saron professzor szó szerint kérte tőle, hogy dühöngjön.* - Meg kell mondjam, örülök hogy kaptam egy esélyt, és ezt köszönöm. Nem csak az én érdekemben mondom ezt, Uram. Beszélgettem Samantha-val pár percet az Oszlopcsarnokban, és meg kell mondjam, elég felszínesnek ismertem meg. Csak a partizás és a kellemes időtöltés érdekli. Nem szeretem az olyan embereket, akik nem vesznek tudomást bármely dolog másik oldaláról. Csak a szobatársaimat sajnáltam volna, ha egy ilyen hercegnővel kell együtt lakniuk. Természetesen tisztában vagyok vele, mennyire furcsán hangozhat ez el az én számból! *Ismét nevetni kezd, és megpróbálja elfojtani, amíg egyik lábáról a másikra helyezi a testsúlyát.*
- Lenne viszont egy kérdésem: a Bájitaltan kötelező tárgy, vagy felvehető? Mert ezesetben akkor nem ártana felvennem az órarendembe. Még hasznomra is válhat a végén! Természetesen levizsgázok bármilyen tárgyból, ami a kalandozásaim során hasznos tudással lát el. *Mosolya már-már olyan szélesre húzódna, hogy vissza kell fognia magát. Valóban úgy gondolja a szavait, ahogy mondta - és ha már kötelezik valamire, a legjobb, amit tehet, hogy tökéletes teljesítményt nyújt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 10:03 pm

-Rendben. Igen., úgy érzem, hogy Samantha is fog itt járni és nem azért, emrt a kitünő tanulók díját fogja megkapni. Mégszerencse, hogy te hamarabb kerültél a suliba, mint ő és megmutattad nekem, hogy a szakvezető munkakör nem egy álommeló. Lassan beletanulok a munkába.*mondja mosolyogva a lánynak.*
-A bájitaltan kötelező tantárgy, csak sokan elfelejtik ezt, de aki egyszer is órára jön anank kötelező vizsgáznia belőle, s akkor lesz nagy sírás-rívás, mivel elég sok ember marad elsős. Úgy, hogy ezt érted is kérem, nem szeretném, ha mostani diákjaim elsősök maradnának. Mivel már elég késő van, ezért most menj aludni! S beszélj ki szobatársaiddal, de jó, ha tudod, hogy a döntéseimet azért hozom, hogy diákjaim megtanulják, hogy az élet nem játék és ha nem fegyelmezik magukat, nem találják meg a helyes utat.*mondja mosolyogva.*
-Most már tényleg menj! Köszönöm, hogy itt voltál, s ne felejtsd el, egy esély.*mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 10:07 pm

- Ezt észben tartom, uram, ne féljen. További szép estét! *Int búcsút, és kisétál a professzor rezidenciájáról. Fontolóra veszi, hogy az első embernek a sárga földig lehordja a profot,de végülis miért tenné, megkapta amit akart - nem kell megint összepakolnia. Hatalmas mosollyal szökell végig a holdsütötte folyosón, és elhatározza, hogy a sikeres nap örömére ellátogat az Acéldarázsba. Amiről a prof nem tud, nem fáj neki!*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 5:42 pm

//Elnézést, hogy Cartinát nem jelentettem meg a szaktalin, nyilván ennek lesznek következményei. Mentségem a következő: Az iskolámban hagyományosan minden végzős évfolyam kampányt tart, ez egy jópár napos ramazuri, ami miatt egész hétvégén plakátokat csináltam. A kezem az elsorvadás szélén áll, és tegnap este nem aludtam. Félig ki is ment a fejemből, hogy épp itt kéne lennem, sajnálom, de ez van. Nincs erőm rendes reagot írni sem, most kerültem a gép elé először több órára (tehát sajnos szólni se tudtam előre, nem számítottam rá, hogy így elhúzódik). Mindazonáltal fogalmam sincs, hogy a való életbeli alibimet hogy ültessem át a karakterbe, hiszen Cartinának alig van pár órája, így nincs mire készülnie.

Vállalok bármilyen következményt. Köszönöm.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 6:40 pm

//szerepjátékosan add elő Cartina mentegetőzését, de am. elfogadom, csak ez egy szerepjátékos fórum, ahol többnek ekll lennie a szerepjátéknak, mint az OFF-nak, érted? Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:09 pm

*Lélekszakadva rohan a rezidencia felé, amint megkapja a levelet. Cipőtalpa megcsúszik a márványpadlón, és hatalmas koppanással állítja meg őt a bökkfa ajtó.
~ Hát, ez kopogásnak megfelel *Gondolja, és reménykedik, hogy aminek meg kell történnie, az gyorsan és fájdalommentesen fog megtörténni. Türelmesen vár a behívásra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:36 pm

*A kopogásra felfigyel, majd odamegy az ajtóhoz és kinyitja azt. Mikor meglátja a földön fekvő lány, felemeli szemöldökét és úgy szól szakdiákjához.*
-Szép estét! Te mit keresel a földön? És mi járatban vagy itt?*kérdezi majd felsegíti a lányt a földről és arrébb lép az ajtóból, hogy beljebb léphessen Cartina.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:41 pm

- Megkaptam a professzor úr levelét. *lihegi, próbál úrrá lenni magán* És úgy gondoltam tartozom egy magyarázattal, bár nem akarom elkerülni a jogos büntetést. Ha már másodszor hozza szóba az eltanácsolást, azt hiszem, kezdhetek aggódni.
*Füle mögé teszi a hajáz, és zavartan, kifulladva néz fel a férfira.*
- Elnézést az összeszedetlenségemért. Azt hiszem, elkapott valami vírus. Gyengélkedtem szombat délután, nem éreztem magamban elég erőt arra, hogy megmásszam azt a sok lépcsőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:45 pm

-Tehát beteg voltál és ezért nem tudtál jönni? Most már ugye jobban vagy?*kérdezi a lánytól.*
-Ha beteg voltál akkor semmi baj, és nem is kapsz büntetést. Ugye te nem azért lettél beteg, mert az acéldarázsda bárban ültél?*kérdezi mosolyogva, neki is csak viccből mondja.*
-Kérsz egy teát vagy valamilyen más italt?*egy udvarias kérdés, s mutat kanapéjára, hogy Cartina ha szeretne helyet foglalhat.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:48 pm

- Még egy kicsit émelygek. *válaszol szerényen* -És szerintem ehhez az Acéldarázsnak semmi köze. A napokban nem volt erőm lemenni. *Mondja, és most az egyszer félig örül, hogy igazat mond, nem mintha bármit is titkolnia kéne.*
- Egy tea jól esne, de csak ha nem zavarom Önt semmiben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 7:02 pm

-Nem mentél el a gyengélkedőre?*kérdezi Cartinától.*
-Nem zavarsz!*kitesz Cartina elé egy bögrét, majd magának is vesz egyet a szekrényből. S kiveszi teáskannáját, melyben gőzölgő tea van. A lánynak és magának is önt teát, majd a kannát az asztal közepére teszi.*
-Pár perce lett kész. Nagyon finom.*mondja mosolyogva, majd belekortyol teájába.*
-Hogy tetszik az iskola?*kérdezi a lánytól kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 7:07 pm

- Egy darabig fontolgattam, de úgy gondoltam, inkább kialszom az egészet. Tudom, hogy a gyengélkedőn bárki egy perc alatt helyrerakna, csupán még szokatlan az aktív varázsvilágban élni. *Vallja be, majd kortyol egyet ő is.*
- Ez tényleg nagyon finom! *Mosolyodik el* - Az iskolával pedig nincs újabb gondom, próbálok időben odaérni az órákra, beilleszkedni a többiek közé. Nemrég beszélgettem Kate-tel. Aranyos lány. És már várom a Bált is, bár nem is tudom mire számítsak igazán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 7:34 pm

-Értem, a te döntésed, de ha rosszul vagy akkor menj oda.*mondja a lánynak, s ismét belekortyol a teájába.*
-Igen aranyos és segítőkéz. És mással a szakról nem ismerkedtél meg?*kérdezi Cartinától.*
-És van aki elkísér a bálra?*egy újabb kérdés.*
-Tesód hogy van?*egy váratlan kérdés a professzortól.*
-Még mindig utál engem?
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 2 Ametis12
20db Robert Saron rezidenciája - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 7:41 pm

- Nem, mással még nem igazán, de más szakokról már találkoztam emberekkel. A testvérem most egész jól van, összeszedte magát, és vidám, mint azelőtt. Nem hiszem, hogy bármi komolyabb gondja lenne magával, egy kis sértettségen kívül. Majd az is elmúlik. *Mondja, és érzi, hogy ismét szédülni kezd. Leteszi a csészét az asztalra, és megtámasztja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:35 am

-Remélem a bálra sok diákom megy a szakról. Nem lenne jó érzés, ha más szakokról sokan lennének a Venatorisból meg csak 2-3 ember.*mondja a lánynak.*
-Akkor jó, mert őt is sok szeretettel várom pénteken bájitaltanon.*mondja mosolyogva, majd észreveszi, hogy a lány nem érzi jól magát.*
-Van valami baj? Jól érzed magad?*kérdezi riadtan Cartinától.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Saron rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Robert Saron rezidenciája
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Második emelet-
Ugrás: