Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_lcapRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_voting_barRobert Saron rezidenciája - Page 5 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Robert Saron rezidenciája

Go down 
+3
Cartina Shawna
Kate Wilson
Kanako Io Akane
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 3:19 pm

First topic message reminder :

A szobát és a folyosót egy vörös színű bükk fából készült ajtó választja el. Itt lakozik a bájitaltan tanár, aki mindenkit szeretettel lát szobájában és óráján is. Ő nem arról híres, hogy kiabál vagy szigorú a diákokkal, hanem ő az aki nagyon kedves, vicces és szereti az embereket. Aki belép a szobába egy asztalt lát ami mellett egy polc van azon lámpa és a lámpa mellett egy tükör. Az íróasztal mögött pedig könyvespolc van, természetesen bájitaltanról szóló könyvek vannak a polcon. Az ajtó mellett egy ülőgarnitúra van és az előtt egy kis asztalka található, mellette pedig egy fehér színű fotel. A fotel és a szekrény között egy bárszekrény van. Itt mindenféle ital és poharak találhatóak, ebből természetesen fogyaszthatnak a vendégek. A professzornak nincs semmilyen állata, ezért tiszta a szoba. Az asztalkán egy kis kék színű hamutartó is van, mert a tanár úrról köztudott, hogy dohányzik, de csak itt a szobájában, nyitott ablak mellett, a diákok előtt nem cigizik, hogy ne mutasson rossz példát nekik.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 9:02 pm

- Erről jut eszembe... nem ártana kicsit tanulni, mert ha én megbukok a vizsgán az hót ciki lesz. *Mondja száj húzva, és tény, hogy ha Kate-et prefektus létére meghúzzák, akkor valószínűleg többet nem fog kelleni éjjel járőröznie... oda a jelvény. Közben már elindulnak tanára szobája felé, az úton pedig szóba jön a kis szőr pamacs.*
- Délután mikor lementem a cseresznyefához még aludt, aztán meg egyenesen a fürdőzőbe mentem. Őszintén nem éreztem túl jól magam, lehet, hogy egy kis lázam is volt, így gyorsan túl akartam esni az egészen, emiatt már nem is mentem vissza a szobámba. *Mondjuk ahhoz képest, hogy egy gyors fürdés lett volna, mely kicsit ellazítja, egész sokáig maradt... * - Egyébként nem, apáék még nem látták. Mondjuk az egyik levelemben megemlítettem nekik, hogy a Hőkirálynő bálon nyertem. *Halványan visszamosolyog a férfira, aztán már meg is érkeznek a rezidenciához.*
- Ez egész könnyen ment... pedig azt hittem összetalálkozunk valakivel. *Mondja, és türelmesen várja, hogy a férfi kinyissa az ajtót. Azért még sem ő kéne előre menjen...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 7:56 pm

-Bájitaltanra ne is tanulj, úgyis megbuktatlak.*mondja, majd felnevet, csak viccnek szánta, de reméli, hogy Kate jól tudja, hogy nem kivételezhet vele.*
-És már jól vagy, kérsz egy gyógyteát?*kérdezi a lánytól, majd az ajtóhoz érve benyit és lerakja cuccait az íróasztalra.*
-Foglalj helyet! Akkor öntsek teát? Nagyon finom és meleg.*mosolyog a lányra.*
-Tényleg, és ki is lett a hókirály?*kérdezi mosollyal az arcán, már nem nagyon emlékszik, hogy ki eltt a király, de reméli, hogy a király is az ő szakára jár.*
-Még szerencse, hogy nem találkoztunk senkivel.*mondja Katenak.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 9:10 pm

*Kidülled szemekkel mered a férfira, majd puszta véletlenségből megbotlik a saját lábában és egyenesen Robert lábára tapos. Nos, biztos nagyon kellemes érzés lehet, mikor a magassarkú bokacsizma "belefúródik" a lábfejedbe.*
- Hogy mondtad? Bocsi, nem figyeltem. *Pislog bájosan a másikra, talán tényleg nem hallotta meg, amint szakvezetője közli vele, hogy ő bizony megbuktatja... De most őszintén: ki a fene hiszi ezt el?
Belép a szobába, ám most nem a már megszokott íróasztal előtti helyet választja, hanem inkább egy félreeső fotelt vagy valamit.*
- Már jobban vagyok azt hiszem, de egy teát attól még szívesen elfogadok. *Mondja és kényelembe helyezi magát az ülőalkalmatosságon. A következő kérdés hallatán pedig elgondolkozik...*
- Hm... már nem is emlékszem. Azt hiszem Drake... *Tűnődik, majd Robertre pillantva még mosolyogva hozzáteszi.* - De nem venatorisos, ne reménykedj. *Már annyira ismeri a férfit, hogy tudja: szinte mindig a szak az első. Őszintén, Kate szerint jobb szakvezetőt nem is kaphattak volna ehhez a szakhoz.*
- Mond csak. Nem hiányzik a tanítás? A sok idegesítő gyerek szerencsétlenkedése?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 9:30 pm

*Mivel Kate rálépett a lábára, ezzel stigmát okozva azon, elég sántán lép be a szobába.*
-Azt mondtam, hogy megfogsz bukni, bizony, bizony.*mondja nevetve, majd megcsókolja a lányt.*
-Rendben..*mondja majd kiteszi Kate elé a csészét kiönti bele a forró vizet, belerakja a gyógyfüveket és add hozzá két cukorkát, meg egy kis kanalat.*
-Egészségére, nagyságos asszonyom!*mosolyog a lányra és megpuszilja a lány homlokát majd leül a kanapéra.*
-Látom már ismersz.*mondja Katenak mosollyal az arcán.*
-Majd anyagtant el kellesz kezdenem anyagtant tanítanom, Heszperída testvérének, meg egy lánynak. És nem hiányoznak a kis nyuszkók, végre pihenhetek.*mondja mosolyogva.*
-Meg te úgyis itt vagy nekem, diák is vagy, rátaposol a lábamra is, elfoglalod a fotelemet. Úgyhogy te bepótolod azt az űrt a szívemben amit a diákság hiánya okoz.*nevet fel.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 9:52 pm

*Mikor Robert megcsókolja lábujjhegyre áll, ám úgy helyezkedik, hogy lábaival pont a férfi lábain álljon. Kicsit megtapossa még...*
- Hát jó, de akkor készülj, hogy a pótvizsgára Te fog kelleni felkészítsél. Minden egyes délután különórákra fogok hozzád járni. *Vigyorog sejtelmesen a másikra, aztán ugye belépnek a szobába.*
- Köszönöm Saron professzor. *Veszi át a teát, élvezi szerelmét ilyesmivel cukkolni. Belekortyol a meleg italba, majd miután megjegyzi, hogy egész finom lett, feláll és leteszi az asztalra.*
- Remélem nem veszed rossz néven, hogy én nem vettem fel az anyagtant. Annyira nem vonz... Bár, ha tartasz egy kis "ízelítőt" belőle, még lehet meggondolom. *Mondja, miközben körbenéz a szobában. Most először nem hivatalos okból van itt.*
- Neked van acromantulád?? *Döbben le, mikor smaragdzöld szemei az antikváriumban terpeszkedő szőrös pókra siklik, amit valószínűleg a férfi a szobájában tart, így a lány könnyedén észreveheti.*
- Még soha nem láttam veled, miért nem hordod? *Kérdi miközben közelebb sétál a ritka állathoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 10:03 pm

-Pont azért buktatlak meg, hogy külön órákra gyere. Sőt még pótvizsgán si megbuktatlak, hogy addig maradj a suliba ameddig én maradok.*mondja mosolyogva, s ismét ad egy csókot a lánynak.*
-Szívesen Kate Wilson*mosolyog Katera.*
-Nem baj, úgyis csak a szexről beszélgetünk meg stb..*mosolyog a lányra, hisz tudja, hogy ezzel megbosszúlja azt, hogy Kate Saron professzornak szólította őt.*
-Van, azért, mert hamar megsértődnék, így jobb, ha nem tudom mit gondolnak rólam.*mosollyal az arcán beszél szerelméhez.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 10:11 pm

- Remek lesz. De rám unnál te egy idő után. *Felel a férfinak vigyorogva, majd a "beszélgetős" megjegyzésre majdnem félrenyel.*
- Haha... nagyon vicces vagy. *Látványosan kinyújtja rá rózsaszín nyelvét, aztán csak visszafordul az állathoz.*
- Azt elhiszem, de akkor is. Soha nem csábított még a gondolat, hogy más fejébe láss? Ez a kis háziállat csodálatos előnyökkel bír. Persze hátránya is van éppenséggel... de csak annak aki nem tudja jól kihasználni. *Mondja, talán csak magának, és ámulva guggol le, majd mutatóujjával megérinti az antikvárium falán keresztül a pókot. Őszintén annyira nem rajong az ízeltlábúakért, de ennek olyan kivételes képessége van, hogy az elnyomja a benne rejtőző feszengést.*
- Csak a gazdájára hallgat? *Kérdi, úgy tűnik eléggé érdekli ez a téma.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:27 pm

-Rád sose!*mosolyog a lánykára.*
-Mindenkinek jogában áll, saját gondolatokat, véleményeket fűzni a másik emberről, hát én miért pofátlankodnák be a gondolatvilágába. A másik ember se mászik be az elmémbe, hogy meghallgassa mit gondolok róla. Érted?*mosolyog Katera.*
-Igen csak a gazdájára hallgat és én is nyertem őt. Bár most már a fizumból is vehetném a kis állatkát, de lusta vagyok.*mondja komolyan a lánynak.*
-Látom, jobban elbűvöl az állatkám, mint én magam.*nevet fel.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 10:06 pm

- Értem. *Mondja, igaz ő éppenséggel nem ért teljesen egyet a férfival, legalább is másképp csinálná mint Robert, de azt belátja, hogy így a legtisztességesebb mással szemben. Felegyenesedik az antikvárium mellől, majd mikor a férfi bejelenti, hogy úgy tűnik Katnek jobban tetszik a pók, mint ő mosolyogva csóválja meg a fejét.*
- Nos... nem mondtam még, de nagyon beizgulok, az átlagnál nagyobb, szőrös és veszélyes izékre. *Mondja hót komolyan, természetesen a pókra célozva. Közelebb lépked a tanárához és mutatóujját szórakozottan húzza végig annak felsőtestén.*
- Szemmellátható, hogy jobban bejön a pókod mint Te... *Mondja egész halkan, majd felnéz a férfi szemeibe. Ennyi marhaságot össze hordani...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 10:22 pm

-Ez a legjobb pók az egész varázs világban....*mondja mosolyogva majd megcsókolja a lányt.*
-Nekem is jobban bejön.*ugyanolyan hangsúllyal beszél Katehez, ahogy ő beszélt hozzá.*
-Csak vigyázz a pókommal, mert néha veszélyes és nm szeretném, ha bántana, ezért csak akkor játssz vele, ha fel vagy készülve é szólj nekem is, értette miss Wilson?*beszél mosolyogva, és a mondatvégén egy katonai parancsnok hangján beszél a lányhoz, de miután kimondta a mondatot, elneveti magát és megint megcsókolja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 10:41 pm

*A lány bazsalyogva hallgatja a férfit, és annak mondandója végén talán még el is pirul. Remélhetőleg a gyér világítás mellet ez nem annyira feltűnő. Ilyenkor felmerül benne egy kérdés, amit képtelen magában tartani.*
- Miről is beszélünk pontosan? *Kérdi sejtelmes mosollyal, majd viszonozza a csókot, sőt, el is mélyíti. Kezeit a férfi tarkója köré fonja és közelebb lép hozzá. Testük már érinti egymást.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 2:20 pm

-Én a pókról beszélek. Csak már egy kicsit elmélyültem gondolatvilágomban és ezért tűnhet úgy, hogy nem arról beszélek.*mondja mosolyogva.*
-Látom, jót tett neked a tea, már meg is gyógyultál.*mondja a lánynak.*
-Na, foglaljon helyet miss Wilson, és mondja el, hogy mi az a bájitaltan*tanárhoz illő szigorú hangon mondja Katenak, de a mondat végén elneveti magát, természetesen nem gondolja komolyan, csak terelni akarja a témát a pókról.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 2:32 pm

- Öööö... aham. *Mondja, és félszemmel oldalra pillant. A teáscsészéje még mindig ott van az asztalon, szinte érintetlenül, majdnem színültig tele a finom itallal. Aztán mikor a férfi átvált tanár stílusba, egy pillanatig megütközve néz rá, majd úgy dönt, hogy belemegy a "játékba". A közeledését láthatóan úgysem viszonozza az égvilágon senki. Lassan ellép a másiktól és helyet foglal az íróasztal élőtti székben. Oda ahova máskor is szokott ülni, ha valami megbeszélni valója akad szakvezetőjével.*
- A bájitaltan különböző anyagokkal való foglalkozás, az anyagok összekeverés, mely által teljesen új, és más anyagot kapunk. Ez nagyon hasznos lehet számunkra... bla-bla. *Mondja unottan, fejét egyik tenyerébe hajtja. Már a mosoly is leolvadt arcáról...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 2:49 pm

-Helyes a válasz.*mondja a lánynak, mosollyal az arcán.*
-Netán van valami baj?*kérdezi komolyan Kate szemébe nézve.*
-Tudod, hogy szeretlek, csak már fáradt vagyok és ezért tűnhet úgy, hogy nem szeretlek.*mondja Katenak, majd odamegy hozzá és megcsókolja, sokáig csókolja őt, hogy Kateban ne legyen olyan érzés, hogy nem kedveli őt a férfi.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 2:55 pm

- Nem, nincs semmi baj. *Néz vissza a másikra, és arcára felerőltet egy halvány mosolyt. Aztán Robert következő mondatán már őszintén elmosolyodik.*
- Hát ez nagyon értelmes megnyilvánulás volt drága. *Jegyzi meg, aztán csak lehajtja a fejét, és a cipője orrát kezdi el bámulni.* - Persze, tudom. És semmi gond. *Hangja szelíd, nem tűnhet úgy, hogy neheztel a férfira. Viszonozza a csókot, majd kissé eltávolodik.*
- Hagyjalak magadra? Pihenni, vagy csak egyszerűen gondolkozni? *Komoly tekintettel pillant a másikra, nem akar teher lenni a nyakán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 3:15 pm

-De valami nyomja a lelkedet, már ismerlek annyira, hogy tudjam.*mondja a lánynak.*
-Ne menj el, maradj itt. Gyere ülj ide mellém!*mosolyog a lányra, majd arrébb ül, hogy Kate is elférjen a kanapén.*
-Most pedig mond el mi bánt! Történt valami?*mondja a lánynak, s közben figyelmesen hallgatja a reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 3:23 pm

*Egy szót sem szól, csak némán végighallgatja a férfi minden egyes mondatát. És mikor befejezte csend telepszik közéjük, Kate egy ideig semmilyen formában nem töri meg azt. Csak nézi a férfit, majd végül feláll a székről és leül a kanapéra. Cipőjét lerúgva magáról lábait felhúzza maga mellé, miközben vállával Robert vállának támaszkodik.*
- Nincs semmi baj. Tényleg... csak olyan furcsa most hirtelen ez az egész. Talán még nem sikerült felfognom, hogy együtt vagyunk. És... ez a korkülönbség. Nem zavar, csak néha nem tudom, hogy miként viszonyuljak hozzád. *Mondja lassan, tagoltan, aztán csak rápillant a másikra. Zöld szemei szépen csillognak... *
- Értesz?
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:32 pm

*Puff... puff... Hallatszik az egyre erősödő "kopogás", melyet egy gyönge csukló erőteljes ütései mérnek a faajtóra. Aztán újabb puff... puff...
Kate türelmetlenül, egyik lábáról a másikra állva néz körül, hogy nem-e jön valaki, aztán ismét vissza fordul az ajtó felé.*
- Nyisd már ki! *Mormogja magában, és beletúr enyhén kócos fürtjeibe - melyek nem mellesleg enyhe változásokon mentek át ez alatt a pár hét alatt. Nem telt el 5perc sem mióta megérkezett az iskolába, nem találkozott még senkivel, nem ment sehova, első dolga az volt, hogy ide jöjjön... csomagjait pedig meg útközben az egyik manóval felvitette szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:41 pm

*A kopogásra felfigyel a bent lévő Saron prof. is és az ajtóhoz lép.*
-Szia! Hát te?*kérdezi a lánytól, majd félreáll, hogy beléphessen Kate.*
-Egy kis változáson mentél át. Hol voltál idáig, sehol se láttalak?*kérdezi a lánytól, majd megcsókolja őt,természetesen már a szobámban zárt ajtó mögött.*
-Ülj le, kérsz valamit?*egy újabb kérdés, s közben elrakja az asztaláról az értékeléseket, hisz éppen azzal foglalkozott.*
-Mesélj, mi történt veled!?*mosolyog Katera.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:56 pm

*Amit kinyílik az ajtó és a félreállnak az útból, ő rögtön, kérdezés nélkül lépbe, majd épp, hogy időt ad a másiknak az ajtó bezárására, abban a pillanatban a nyakába veti magát. Szenvedélytől fűtve viszonozza a csókot, mely tele van ragaszkodással, mintha csak azt mondaná, hogy te az enyém vagy, és soha többé senki másé... Arcát tenyereibe veszi, jól megfigyeli magának a férfi vonásait, és csak ezután szólal meg.*
- Jó téged látni... *Arcán egy halovány, féloldalas mosoly jelenik meg, majd eltávolodik, és az egyik fotel karfájára ülve sorban felel a feltett kérdésekre.*
- Hosszú, bonyolult, és nem fogom elmondani. Legalább is nem most.... Lényeg az, hogy hirtelen el kellett menjek, de örülök, hogy megint itt vagyok. *Mondja majd megingatja a fejét.*
- Nem kérek semmit, Vagy 5 perce értem ide, hozzád jöttem először. Mit csináltál, nem zavartam meg semmit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 1:06 pm

-És jó vagy rossz. És mikor mondod el?-kérdezi a lánytól.*
-Nem zavartál meg, csak a vizsgával kapcsolatos dolgokat írtam. Te mikor jössz vizsgázni?*kérdezi a lánytól.*
-És hova mentél?*teszi fel az újabb kérdést.*
-Elég sok dolog történt itt az iskolában, mindenki megváltozott és ez nem tetszik nekem. Majd te is észreveszed.*mondja a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Robert Saron rezidenciája - Page 5 Ametis12
nincs Robert Saron rezidenciája - Page 5 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 1:17 pm

- Is - is. És majd. *Válaszol kis idő után, majd a következő kérdés hallatán szépen ível szemöldökei a magasba szaladnak.*
- Még nem késtem le a vizsgákról?? Öhm... hát mikor menjek? *Szinte teljesen megvolt győződve róla, hogy minden vizsgáról lemaradt, már rég elvan döntve, hogy marad elsős. De úgy tűnik még 'van némi remény'...*
- Angliában voltam. *Válaszol tömören, úgy tűnik most jobba érdekli az amit a tanára mond.*
- Hogy érted azt, hogy megváltozott? A tanárok, vagy a diákok? Jaj, mondd már mi van! *Nyaggatja Robertet, feláll ültéből és zsebre dugott kézzel, várakozóan pillant az előtte állóra. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Saron rezidenciája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Saron rezidenciája   Robert Saron rezidenciája - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Robert Saron rezidenciája
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Második emelet-
Ugrás: