Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Szelkik Tava I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Szelkik Tava I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Szelkik Tava I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Szelkik Tava I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Szelkik Tava I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Szelkik Tava I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Szelkik Tava Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Szelkik Tava Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Szelkik Tava Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Kate Wilson
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Szelkik Tava I_vote_lcapSzelkik Tava I_voting_barSzelkik Tava I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Szelkik Tava

Go down 
+7
Samara Greenwood
Percy Cade
Zane Whitaker
Heszperída D'or
Kate Wilson
Calanthia Blake
Seanachaid Ney'marath
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Szelkik Tava Ametis12
sok Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Szelkik Tava Ametis12
6 db Szelkik Tava Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 11:42 am

Egy hatalmas tó terül el a birtokon,melybe egy szép kis patak torkollik.Körülöttük megannyi fűzfa foglal helyet,s úgy néznek a víztükör felé bánatosan,mintha a szerelmük után hajlanának,melyet sosem érhetnek el igazán.A tó néhol lassan mélyül,és ott remek lehetőséget kapnak a diákok a meleg nyári napokon az úszkálásra.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Calanthia Blake
Hibernált karakter!!!
Calanthia Blake


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 5:37 pm

*Magányba burkoltam magam. s csak teltek múltak a napok itt az electuson. Én pedig a lakosztályomba zárkóztam és a munkába feletkeztem. Egy nap, majdnem egy hónappal később érkezésemhez mérten felkaptam a fejemet. Az ablakra tekintettem. Abban megláttam a külvilág írását. A napsütötte tájat, ami a fekete csillagfenyves alá bukott. Helyet nem adva a sötétségnek. Kivételesen a látvány igazán megtetszett. Ez a nap a mai nap volt. Éppen ez a nap ezen órája.
Fel állok székemről és egy sötétkék hosszú lenge nyári ruhát öltök magamra. Archibáimat melyeket harcok során szereztem smink köpenye alá rejtem. Mély színeket használok, de csak mértékkel. Nem sok idő kell, hogy elinduljak. Ha jobban belegondolok magasan képzett mágus vagyok, könnyedén elhitethetném másokkal a kinézetemet másmilyennek mint amilyen. De nem teszem, felelőtlenség lenne mindig másokkal szórakozni bármily csábító is számomra. Hosszasan sétálok a folyosók közt még leérek a birtokra. Ott nagy levegőket veszek. S csak haladok tovább. Furcsa mód nincs nálam semmi penge semmi varázsbot vagy hasonló. Pedig ha látnának, csak is ilyesmikkel jelennék meg normális esetben.
Semmi nincs nálam. Sétálgatok egyenesen a tájon és gyönyörködöm a szépségében, annak ellenére, hogy arcomról szigor sugárzódik. tartásom merev hüvös eleganciába torkolt. Mondjuk úgy, a lazítás fogalma tőlem messze áll pedig már megérdemelném. ezt én is tudom...*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:09 pm

* Egy fiatla lány üldögél a fűzfa takarásában, nem messze a tó vizétől. Vörösesbarna hajából pár kósza, rakoncátlan tincs szüntelen szemébe hull, mire ő türelmetlenül tűri füle mögé, és magában morgolódik, hogy legalább egy hajgumit hozhatott volna magával. De mivel sem az, sem más olyan eszköz nincs nála amivel hosszú loboncát "pórázon tarthatná" így kénytelen kétpercenként megismételni a türelmetlen mozdulatot.
Felhúzott térdein egy nagyobb rajzfüzet hever, miközben a ceruzát szájához emelve gondolkodik. Hiába. Már vagy 15perce itt ül és próbál alkotni valamit, de pár kusza vonálnál tovább nem jututt. Most valahogy nem jön az ihlet.
Gondolataiból közelei léptek hangja zökkenti ki, mire felkapja fejét és arra néz amerről a hang forrását sejti. Szemei megakadnak egy elegáns tartású, magányosan sétáló nőn. Feltápászkodik a földről, leporolja ruháját és azzal a tudattal, hogy ma már úgysem fog semmit sem rajzolni bacsukja a füzetét és a számára még idegenek számító alak felé lépked.*
- Khm..* Reszeli meg enyhén torkát.* Szép jó estét Hölgyem!* Köszönti tisztelet tudóan és meghajol kissé. Az illeme és a tisztelettudás erősen bele van nevelve.*

Vissza az elejére Go down
Calanthia Blake
Hibernált karakter!!!
Calanthia Blake


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:20 pm

*Sokáig lesem a kinti természetet. Pár apró madárka repül egy faágra és hangos csiripelésbe kezdenek. Nem mondhatnám, hogy állat kedvelő vagyok, hisz egyenesen vadászni szoktam a fenevadakra, s kedvelem ha bármely áldozatomat csapdába csalhatom még is..Néha az ilyen apróságok magukkat tudnak ragadni.
Hamar elrepülnek, mert ők is ahogy én is megpillantok egy kissé szedett vetett kinézetű novíciust. Lábait nem épp nesztelenül szedi, de ettől még természetesen lehet tünde származék. Nem mintha bajom lenne e világ bármely fajával, csak néha megakad szemem az ilyen apróságokon is. Le tekintek a lányra aki teljes tisztelettel hajolgat előttem. Felhúzom egyik szemöldököm. Nem igen szoktam meg még ezekszerint a diákok jelenlétét. Mondjuk úgy először vagyok tanár bárhol is. Ez a tisztelet meg nekem szokatlan. Persze ettől függetlenül elvárom, sőt nagyon is tetszetős.*
- Örvendek.
*Kissé monoton hangon szólalok feléje miután a ruhájára tekintek. Meglátom rajta egy szegleten a szakjelzést.*
- Hogy hívnak kedves venatoris hallgató?
*Egész normális hangsúlyba vetem kérdésem. Lesz ez még jobb is tudom, csak eleinte nehéz normális emberi módon beszélnem bárkivel is. nem vagyok a szavak embere, éppen ezért megvagyok győződve arról, hogy ritka rossz tanár leszek. Viszont csak- csak nem a véletlenből vettek fel erre az állásra. Próba szerencse, ha nem megy hát akkor lemondok. Nem nagy kunszt...*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:46 pm

* Néha még maga a lány is elgondolkozik azon, hogy minek ez a nagy hű-hó, hajolgatás és ehez hasonló formaiságok, de otthon, ez a drágalátos édesapjának nagyon fontos volt, így ha tettszett a lánynak ha nem meg kellet szokja és lassan egészen belerázódott. Annak ellenére, hogy olykor igen pimaszul viselkedik és ami a szíven gyakran a száján is, próbál minden nála idősebb személlyel, oktatóval- persze vannak kivételek- tisztelettudóan viselkedni és általában sikerül is neki.
Enyhén meglepődik mikor a szakja nevét is megemlítik, de aztán rájön, hogy több mint valószínű a jelvényéről állapította meg ezt a nő, ígyhát rendezi arcvonásait, kihúzza magát és halovány mosollyal orcáján válaszol.*
- Részemről a szerencse! Kate Wilsonnak hívnak.* Mutatkozik be, majd egy pár másodperc elteltével ismét szólásra nyitja száját.*
- És önben kit tisztelhetek?* Kérdez vissza. A legkevésbé sem akar ő tolakodónak tűnni, de már erősen furdalja az oldalát a kiváncsiság, hogy vajon ki is áll előtte.*
Vissza az elejére Go down
Calanthia Blake
Hibernált karakter!!!
Calanthia Blake


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 9:40 am

* Szememet természetesen nem minden pillanatban pihentetem az ifjú hölgyön. Tovább kalandozik a táj szépségeibe merülve. Friss levegő van ide kint, nem is tudom mikor jártam utoljára kint igazán magamba merengve. Igazat megvallva már meditálni is rég meditáltam pedig a szakterületemen fontos a teljes belső harmónia az energia áramlás. Tán ha elkezdődik az év, lesz erre is időm. Nagyot sóhajtok és hallgatom a lányt, tekintetemet íriszeibe fúrom. nevére biccentek egyet, ekkor fedezem fel tekintetében a pimaszság csillanását. Tinédzser még, szám széle aprót ível felfele. Pillanatok alatt vissza nyeri eredeti formáját.*
- Calanthia Blake, Venatoris szakvezető.
* Hallkan suttogom nevem Katenek. nem szeretném ha bárki megthallaná a távolban vagy közelben. nem is tudom, nem kenyerem világgá kiáltani személyem kilétét. Sosem tudhatom ki ellenség avagy ki barát, így megmaradok a magány óvatosságában. Talán ennek köszönhetem egyes körökben az ismertséget. Pont ezért illik hozzám két kedvelt mágia ágam.*
- Hívj csak Thia-nak. Nem vagyok én olyan idős, hogy magázzanak.
*Mosolyt már régóta nem enged meg arcom, a múlt története miatt. De hangom cseppet sem ellenszenves. Inkább épp oly átlagos mint két diák csevelye.*
- S hogy tellik az itteni nyarad, mesélj! Hogy állsz a barátokkal?
* Talán ez nem tartozik a nagyon snassz beszélgetésekbe. Ha minden igaz ebbe cseppnyi bizalom is fűződik, habár még nem ismerjük egymást. Mindenesetre szokatlan ez tőlem. Nem vagyok kimondottan társasági egyén, de antiszoc sem. Mondjuk úgy, egy ilyen szép friss és szép táj még engem is képes a hatalma alatt feloldani. Olyan ez mint másoknak a bor...*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 5:22 pm

*Figyeli a nő minden egyes mozdulatát, végül is kiváncsi arra, hogy ki is áll előtte. Zöld szemeivel követi a másik tekintetét és pillantása megállapodik az őket körülvevő tájon. Igen szép látvnyt nyújt, főleg a meleg színekben pompázó égbolt, mely körülöleli a lemenőben lévő hatalmas korongot, amit mi Napnak nevezünk. Bár Kate nem az a tipikus romantikus alkat, de ez a látvány, mely most szemük elé tárul még őt is megérinti. Vörösesbarna hajába belekap a lágy szellő, mely jól esően csiklandozza tarkóját. Nagyon kellemes ez a kis hűvös fuvallat, főleg ebben a fullasztó melegben, mely már egy jó ideje tart. Angliában az átlag hőmérséklet ennél sokkal kisebb, így egy kicsit szokatlan még a lánynak ez a hőség , de lassan már kezd hozzászokni.
Mikor a hölgy végre bemutatkozik és közli vele, hogy ő a Vanetoris szakvezetője enyhén meglepődik és erről a hirtelen magasba szaladó szemöldökei is árulkodik. Elég bizar, hogy épp a szakvezetőjével társalog, teljesen normálisan. No, nem mintha a tanárok nem emberekből lennélek, csak nah... kicsit fura. Aztán mikor megkéri, hogy szólítsa nyugodtan a keresztnevén, már végképp nem tudja mit reagáljon. Végül sikerül rendeznie arcvonásait és zavartan rámosolyog a tanerőre.*
- Értem. Nos, akkor Thia, nagyon örülök, hogy megismerhetlek. * Hangaj a mondat végére már magabiztosan cseng, nyoma sincs az előbbi zavartságának. Mindenesetre igen imponáló Katenek ez a közvetlen viselkedés a nő részéről.*
- Hogy, hogy telik a nyár? Hát őszintén elég unalmasan, de egész jól. Az időm nagyrészét rajzolással, olvasással és az iskola felfedezésével töltöm. A diákokkal még nem igazán sikerült megismerkednem, de a szobatársnőimmel és még pár személlyel jól kijövünk. Már várom az évnyitót, kiváncsi vagyok a többi szaktársamra és a tanárokra is. * Mondja és türelmetlenül kifúj az arcából egy rakoncátlan hajtincset. *
- Csak ne lenne ennyire meleg.* Felsúhajt és elnéz a távolba.*~ Még szerencse, hogy lassan jön az ősz és kissé lehül a levegő. Amúgy is az esőhöz vagyok hozzá szokva.~* Gondolja, majd csak enyhén megrázza fejét, mint egy gondolat elűzés képpen és ismét Thia felé fordul.*
- És te várod a tanévnyitót?* Kérdi vigyorogva.* Tanítani és figyelni arra a sok kamasz gyerekre... * Magában elkönyveli, hogy semiképp sem lenne a nő helyében. Bár ki tudja.. lehet, hogy pár év mulva már minden vágya az lesz, hogy tanár legyen, de ebben a pillanatben erre nem sok esélyt lát.*
- Egyébként mikor érkeztél?

Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Szelkik Tava Ametis12
15db Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 5:05 pm

*Éjfekete hajú lány táncol a tó felé. Boldogan lépeget, majd ahogy közelebb ér lelassít. Zafírkék szeme csak úgy csillog az örömtől, amikor megpillantja a gyönyörű tavat. a víztükrön, meg-megcsillan a lenyugvó nap narancssárga fénye. Halak játszadoznak, ki-be ugrálnak a vízből. Kissé távolabbvízcsobogás hallattszik, egy patakocska torkollik a hatalmas tóba. Gyönyörű, és lenyűgöző látványt nyújt. Óriási fűzfák hajladoztak a víztükör felé, mintha csak a saját tükörképükre lennének kíváncsiak, vagy a játszadozó halakat figyelnék. Heszperída térdig érő, pántos, halvány nefelejcskék színű ruhácskát visel. Haja kiengedve, csillogva omlik a háta közepéig. Csak egy aprócska fonat van a közepén, benne sötétkék szaténszalag, végi lágyan hullámzik az esti szélben. A lány mosolyogva huppan le a smaragzöld, dús, selymes fűbe, és úgy nézi a tavat. Aztán a lábára néz. Csak egy egyszerű fekete strandpapucs van rajta. gondol egyet, felpattan a papucsot félúton elhajigálja, és a tó partjára ül, lábát belelógatja a langyos vízbe. *~Az otthonára emlékezteti. miylen gyönyörű, sé nyugodt hely.~-fut át az agyán. majd a víztükröt nézi, áhítattal, lábával lassan játszadzik, a fodrozódó víz csikizi a lábszárát. Halacskák gyülnek oda, és kíváncsian nézegetik a vízbe lógó tárgyat,(ez esetben Heszperída lábát) és meg meg suhintják pikkelyes farkukkal. Selymesen úszkálnak mellette, majd amikor alány megmozdítja a lábát, azok iyledten rebbennek szerteszét. Így játszadozik, és gyönyörködik a naplementében,ami egyre sötétebbkékre színezi a vizet, a felszínét, pedig izző narancssárgára festi.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Zane Whitaker
Elsőéves diák
Zane Whitaker


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 44
Csatlakozott : 2010. Aug. 10.
A karakter kora : 29
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés : nincs
Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok : nincs Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : Ember
Tartózkodási hely : Faun háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 5:20 pm

*Nem sok helyen járt még, és mostanában egy kicsit elkapta a betegség, így már csak azért sem mászkált kint a szabad levegőn. Ugyan most meggyógyult, és újra idekint van, bár tudja, hogy ahogy az órára néz, három óra múlva be kell majd mennie. Erre a gondolatra elhúzza a száját, és még mindig dühös ezért az egy kis szabályért. Azon természetesen elgondolkozik, hogyha esetleg elmúlik 18, akkor kint mászkálhat-e, de azt valószínű mondta volna neki a tanárnő, aki beosztotta. Ezért egyből letesz erről a gondolatról, és legfeljebb az ablakból beáradó éjszakai levegőn elmélkedik, és képzeli el, hogy most kint van. Elvégre most tényleg idekint van, és ahogy zsebre tett kézzel mászkál a birtokon, úgy egy-egy pillanatra megáll, hogy egyet szívjon a friss levegőből a tüdejébe. Ahogy tovább sétálgat, megtekint pár fát, és egy tavat. Még messze van tőle, így nem tudja, hogy lesz társasága, így ahogy egyre közelebb sétál, úgy tekinti meg a lányt a tó szélén. Megáll, majd egy halvány mosollyal az arcán közelíti meg a másikat. Nem akarja, hogy egyből valami rosszat higgyenek róla, így mire odaér lemossa az arcáról a mosolyt, és köszön.*
- Szia. *Köszönti, majd hogy ne maradjon el a bemutatkozás, letekint a tóra, majd a tekintetét vissza emeli a számára még ismeretlen lányra.*
- Jessie Warner vagyok. *Nyújtja ki a kezét, bár tudja, hogy ez nem illő, főleg lányoknak, de mire észbe kap már előre is lendül a jobbja. Ennek következtében egy kicsit zavarba jön, de eltekint megint a távolba, és reméli, hogy nem bántja meg a másikat ezzel a kedves gesztussal. Leül mellé, bár nem tudja, hogy mennyire is zavarja az iménti játszadozásában. Lábait felhúzza, és karjaival átfonja őket, majd az állát ráhelyezi a térdére, és így néz a tóra. Mielőtt megtudna szólalni a lány, oldalra fordítja a fejét, hogy lássa őt, így az arca van a térdén, majd egy kérdést tesz fel.*
- Mi jót csinálsz? Ahogy elnézem te is a halakkal játszol. *Egy kedves mosoly ül ki az arcára, nem akarja megbántani a másikat, bár nem tudja, hogy ezzel a megállapítással miért bántaná meg őt, de soha sem lehet tudni. Inkább elővigyázatos, így az ismerkedéssel, és majd ha jobban megismeri, akkor fogja ezeket mondogatni. Most valahogy kicsúszott a száján, és ahogy hallgatja a választ, a fejét ismételten visszafordítja a tóhoz. Látja a tükörképét, és azt, hogy nyugodt a felszíne. Tekintetével követi a halak útját, majd felszegi a fejét, és a naplemente felé kezd el nézni. Elkezdenek csillogni a szemei, és talán még el is mosolyodik. Gyorsan észbe kap, és egy kicsit meg is rázza a fejét, majd visszaemeli a pillantását a lányra.*
- Te sem szereted a kijárási tilalmat, vagy csak nekem van ellene kifogásom? *Próbál valami társalgást mutatni a másik felé, és természetes, hogy elsőnek arról beszél, ami őt egy kicsit zavarja az iskolában. Persze figyelmesen figyel, hátha valami olyat mondanak, amiből egy újabb témát ki tud szűrni. Mivel nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni a másikat, ezért a szemei ismét a tavon pihennek, és így hallgatja az érkező válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Szelkik Tava Ametis12
15db Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 5:39 pm

*A haéacskál vidáman ficánkolnak a lába körül. Alig veszi észre a közeledő léptek halk zizegését, ahogy a fű ide-oda hajladozik az illető lába alatt. Mire felnézhetne, és szemügyre vehetné az érkezőt, az már mellette áll, és köszön neki.
-Szia-*köszön a lány is vidáman.A fiú bemutatkozik, és kezet nyújt. igen furcsa szokás, de imponál a lánynak.*~Ez olyan régies szokás szerű.~*mosolyog. Szereti a régi dolgokat, majd ő is bemutatkozik a barna, tüsi hajú fiúnak. Bezselézett hajtincsei össze vissza állnak, néhány az ég felé meredezik, mások pedig úgy állnak mint szénakazal.
-Heszperída D'or.-*rázza meg a fiú kezét, aki ezután lehuppan mellé a fűbe. Legalább lessz társasága.Nem fog unatkozni, bár ahogy elgondolkodik, a halakkal is elszórakozott.Aztán, mintha Jessie tudta volna, hogy erre gondol, erről tesz fel neki kérdéseket.ó, ő pedig vidáman válaszolgat rá.
-Igen velük játszok-*von vállat.*-Kicsit vizar lehet, hogy valaki a halakkal lopja az idejét, de tudod én megszoktam. Otthon si így mulattam az időt, vagy úsztam.-*kacarászott, ahogy eszébe jutottak a gyönyörű barlangok, és a tiszta hideg víz. Aztán a fiú rántotta vissza a jelenbe újabb kérdésével. Kijárási tilalom...még nem tud róla sokat, és ki si használja az alkalmat, hogy valamicske információt is szerezhessen.
-Kijárási tilalom?-*kérdi lágy hangon.*-Még nem hallottam, hogy lenne. Mikortól van?-*kérdi, kissé aggódva, hisz ebben a suliban hogy buntethetnek? Varázs duli, biztos varézsbuntetésekkel...brr, még a hideg is kirázza. Aztán a kíváncsiság lessz rajta úrrá, és kérdésekkel kezdi, bombázni Jessiet.
-Melyik szakra osztottak be?-*érdeklődik.*-És ha szabad megtudnom, honnan jöttél? Van tesód? Háziállat, vagy hasonló?-*A macskájára gondol. De szerette azt az állatot.Aztán csak vár Jessie válaszaira, arcát a fiú felé fordítja, lábát még mindig boldogan mozgatja a vízben, a halacskák már nem félnek annyira és a langyos víz is kellemesen cirógatja.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Zane Whitaker
Elsőéves diák
Zane Whitaker


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 44
Csatlakozott : 2010. Aug. 10.
A karakter kora : 29
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés : nincs
Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok : nincs Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : Ember
Tartózkodási hely : Faun háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 6:08 pm

*A bemutatkozási névre felvonja a szemöldökét, és elgondolkozik. Valahonnan rémlik neki ez a vezeték név, de lehet, hogy nem rokonok vagy valami más lehet. Ennek inkább hangot ad, mert csak úgy tudhatja meg.*
- Neked a testvéred, valami Iaszón? Csak mert ahova kerültem háló, ezt a nevet láttam az ajtón, és ugyanaz a vezetéknevetek. *Kicsit félve teszi fel a kérdést, mert nem tudja, hogy mennyire emlékszik a fiú nevére, végül belejön, és tovább folytatja. Majd a megállapítása úgy tűnik, hogy jó volt. Nagyon is szereti, hogyha valamit eltalál, így egy mosoly kúszik az arcára.*
- Engem nem zavar. Csak olyan gyerekes, de végül is, még fiatalok vagyunk. *Rántja meg a vállát, és a másik szemeibe pillant. Nem nagyon akarja, hogy ez miatt bármelyikük zavarba jöjjön, így inkább nem nézi túl sokáig. A tó vize nagyon is szép, és ahogy tükröződik benne a naplemente. Csodálatos, eltudná nézni pár óráig, de a napot nem lehet megállítani, és mindjárt rájuk sötétedik. Amikor ezt szóvá teszi, kissé összevonja a szemöldökét, és egyből leszűri, hogy ő is nem régóta lehet itt.*
- Igen, van. Este 10-től, és annyira nem szeretem. *Húzza el a száját, és szomorúan tekint a víz felszínére. Nagyon nem bírja az ilyen megkötéseket, mert mi mást csinálhatna a kastély falain belül, mint bámulni ki a fejéből vagy aludni, azt meg nagyon nem szereti. Nem az ő műfaja. A sok kérdésre kikerekednek a szemei, és megpróbálja mindegyiket megjegyezni. Mikor abbamarad ez a sok kérdés, elkezd mindegyikre sorrendbe válaszolni, remélve, hogy nem hagy ki semmit.*
- Venatoris. *Ad egy karakán választ, mert most már megjegyezte, hogy melyik a szakja, bár nem nagyon szokta hozzá mondani a bemutatkozáshoz, hogyha úgyis ugyanott lakik mindegyik diák, akkor meg fölösleges. A következő kérdésre egyből rávágja, hogy honnan jött.*
- Nevada. *Jelenti ki, nagyon nincs hozzáfűzni valója. Fogalma sincs, hogy a másik járt már-e ott, és úgy meg nincs kedve áradozni róla, hogy azt se tudják, hogy hol van, bár a földrajz lehet, hogy közelebb áll a lányhoz. Mindenesetre megy tovább, és a testvéres kérdésre megrázza a fejét.*
- Van egy húgom, meg egy öcsém. *Erre egy mosoly jelenik meg az arcán, mert igazán szereti őket, és ez látszik is a szemein. Az állatra szintén megrázza a fejét.*
- Nincs, pedig szerettem volna, hogy legyen. Anyu allergiás az állatokra, és ezért nem lehetett. *Húzza el a száját, és a tekintetében megjelenik a szomorúság. Ahogy visszagondol, hogy a két kis testvérével mennyiszer voltak állatkereskedésben azért, hogy nézzék az állatokat... Feltekint az égre, és oldalra dönti a fejét. Hátra dől, közben a karjaival kitámasztja magát, és kinyújtja a lábait.*
- Most te jössz ezzel a sok kérdés megválaszolásával. *Tekint Heszperídára, majd azon kezd el gondolkozni, hogy mi az, amit kitudna emelni, mint téma, amikor beugrik neki, hogy a halaknál említette, hogy szeret úszni.*
- Szeretsz sportolni? Vagy az úszás az amolyan feszültség oldó? *Igazából maga sem tudja, hogy mire gondolt az utolsóval, de talán csak kitalálja a lány, hogyha nem is sportból űzi, akkor hogyan. Majd az úszást felváltó témával áll még egy kérdéssel elő.*
- És hobbid van? Hangszeren való játszás, vagy valami más? *Találgat az utolsónál, de azt sem bánná, ha azt is megválaszolnák. Nagyon kíváncsi, hogy mi is jön ki ebből a beszélgetésből, mert ahogy ránéz az órájára, még van két óra, addig nyugodt szívvel ül, és a lábfejét ide-oda döntve nézi őket.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Szelkik Tava Ametis12
15db Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 6:34 pm

Ahogy Jessie szóba hozza az öccsét, rögtön bosszúsabb lessze gy kicsit, de rá is jön, hogy felesleges, és hogy a srácnak vág az esze.
-Igen ő az öcsém. Csak egy évvel fiatalabb nálam, de irtó idegesítő tud lenni-*kuncog.A kijárási tilalom hallatán kissé elfintorodik. szabályok szabályok hátán. Fogadjunk a végén azt is megmondják, hogy, hányat lehet lélegezni egy perc alata...és egyet is ért a fiúval, aminek hangot is ad
-Igen, én se szeretem a szabályokat túlságosan...persze azért azok si kellenek, de nem rajongok értük. Csak este 10-ig lehet kint lenni? És utána poshadjak a szobámba...nah jól nézünk ki.-*puffog, amjd elmosolyodik.Aztán a fiú válaszol a kérdésre, hogy meik szakra jár, mire ő is megosztja ugyan ezt az információt.
-Visus...azt hiszem az a Vízionisták szaka, bár még nem igazán tudom, új vagyok erre, mint te.-*mutat rá a dologra.Aztán amikor a srác Nevadát, említi, kissé elgondolkodik, hol is lehet az. Ahha, megvan. Még sose járt, ott, de biztos szép helylehet.
-Én Tengerföldön születtem és ott is nőttem fel.-*jelenti ki. Hangjában mintha büszkeség bújkálna. és igen, büszke is rá, hisz nem sokan ismerik azt a helyet, és még kevesebben nőnek ott fel. Aztán elmosolyodik annak hallatán, hoyg van 2 tesója jessienek. Kissé sajnálja aztán újdonsült barátját, amiért szomorú, hogy nem lehet házikedvence, és kissé szidja is magát, amiért feltette a kérdést, de azért engedelmesen válaszol ő is.
-Nekem egy ezüst színű cicám van otthon. Az öcsémnek hagytam ott, d eaztén kiderült, hogy őt is felvették, szóval anya azt mondta, utánam küldi Bársonyt.-*mosolyodik, el, ahogy eszébe jut a kedves kis cicája. Majd ha itt lessz, mehmutatja Jessienek, had örüljön a fiú.Aztán kishíján meglepődik amikor felteszi neki az úszással kapcsolatos kérdését.
-Igen szeretek úszni, és sportolni is jártam. igazából anyám rakott be önvédelemre, aztán én meg megtanultam a kardforgatást.Tudom, nem egy női sport, de én szeretem. Úszni, meg egyszerűen imádok. Imádom a vizet, és olyan varázslatos a víz alatti világ.-*meséli, és a végén teljesen belelendül.*-És igen, ah úgy vesszük feszültség oldó is. -*Jessie, tovább kérdezi, ő pedig mosolyogva válaszol, mikor szóbahozzák a hangszert.
-Hmm, hobby. Nem igazából nincs túlzotan. de hagóngszeren játszok. Fuvolázni tanultam, és tanulok. de most én jövök a kérdésekkel.-*Mosolyog, kissé titokzatosan, majd a fiú arcát látva, elneveti amgát*-Nyugi, nem lessz sok.-*nyugtatgatja.*-Szóval te sportolsz valamit? tanulsz hangszeren, avgy valami hobbyd?-*ismétli a fiút.*-És élsz valami káros szenvedéllyel?-*kérdi, amit tőle is megkérdezett robert még megérkezése napján. Tüdejét teleszívja friss, esti levegővel. A nap bronz korongja, lassan lebukott a fák mögé, és ekkor úgy döntött, jobban szemügyre veszi partnerét. Mogyoróbarna, tüsi haj, sötétbarna szemek, talán kreolosnak mondható bőr. Arca arányos, tekintete élettel teli. ~Nem rossz, nem rossz~-mosolyog magában, és takintetét leemelei a fiúról, a válaszokra vár, miközben az előbb látottakat elemzi.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Szelkik Tava Ametis12
15db Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 6:42 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Szelkik Tava Ametis12
15db Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 4:22 pm

//olvad//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 6:37 pm

*Percy boldogan halad. Sok minden közrejátszik a boldogságában. Az egyik az, hogy végre eltűnt a hó a suliból. Szerinte ennél jobbat a tanárok már nem is tehettek volna. A másik az, hogy mióta ki tette a lábát a suli környékére egyből jobb lett az amúgy jó is hangulata. Nem döntötte el úti célját csak ment barangolt és élvezte a természetet.
Hosszú barna haja most félre van fésülve. Egy fekete pólót visel meg egy világosabb de az is sötét színű farmert. Így lépdel nem siet, hisz nincs is miért siessen. Szemeivel lassan fürkészte a tájat füleit hegyezte, hogy minden apró kis mozdulatot meghaljon . Nem sok kellet neki mikor víz csobogást kezdet hallani, arra felé vette az irányt. Odaérve egy tisztásra kerül ahol egy gyönyörű szép tó terül el. Már esteledett de sőt már a hold is fent volt de azért még nincs olyan sötét. A hold fényét visszatükrözi a víz ami apró kisebb fehéres csillogást adott a tónak, ami tökéletesen elkápráztatta. Úgy dönt végül, hogy leül egy kicsit és kikapcsolódik. Leül, majd hanyatt dől és háton fekve elkezdi a csillagokat kémlelni. Érzékszervet kikapcsolja és elmerül a gondolatok rengetegjébe. Ruhája miatt nehéz észrevenni majdhogynem teljesen beleolvad a sötétbe de a hol világa mellet azért nem annyira.*
Vissza az elejére Go down
Samara Greenwood
Elsőéves diák
Samara Greenwood


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 159
Csatlakozott : 2010. May. 19.
A karakter kora : 29
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Vérkő
Sötét ereklye

Faj : fél vámpír

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 7:12 pm

* Egy lány könnyed léptekkel közeledik a kastély felé. Csak bokáig érő, hosszú fekete ruhája árulkodik itt létéről amint az a még zöld füvet súrolja. Nyakukon az ősz, és lassan a táj is haldokolni kezd. Először csak megsárgulnak a levelek, majd idővel le is hullnak csupaszon hagyva a didergő fákat a hűvös vad szélben. És az ősz beköszöntével az iskolakezdés is megtörtént. Samara nagy örömére... A tanulással nincs semmi baja, ő inkább a diákokat küldené el melegebb éghajlatra. Lassú léptekkel sétál a tó partján, sötét haja lágy hullámokban omlik hátára, hosszú éjfekete ruhája eltakarja kecses testét. A Hold fénye ezüstös ragyogással vetül sápadt arcára, erősen feketére festett szemei mint mindig, most is hidegen tekintenek előre. Akár egy merev kőszobor. Elmerengve tekint fel az égre, szürke íriszeiben tükröződik a növőhold alakja. Kedvetlenül fordítja el a tekintetét, gondolván, hogy már csak alig van hátra pár napja, mikor megpillantja kb. két méterre tőle a fűben heverésző fiút.*
- Khm..* Reszeli meg a torkát egy enyhe szemöldök felvonás mellet.*
- Jó estét!* Köszönti hidegen majd csak a karján lévő órára tekint. Nem sokára takarodó és lassan nem ártana visszafele sétálnia.*
- Nem akarom megzavarni a kényelmedet, de jobb ha figyeled az órát, mert nem ajánlatos takarodó után kint tartózkodni.* Jegyzi meg csak úgy mellékesen. Még ő sem tudja, hogy minek figyelmezteti a fiút. De ami tény az tény. Tíz után tényleg nem túl biztonságos a kastélyon kívül tartózkodni. Nem az esetleges büntetőmunka lehetősége miatt, hanem a környéken garázdálkodó lények miatt. Egy pillanatig még áll és csak néz le a fiúra, majd szó nélkül megfordul és tovább megy.*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 7:40 pm

*A frász jön rá mikor valaki a torkát megköszörüli majd hidegen köszönti. Riadalmában majdnem olyat mond amit nem szeretne.*
-Hogy a franc....... * De miközben mondja és felnéz észreveszi a lányt egyből elharapja a mondat végét. Gyorsan felpattan majd elnézéskérően a lányra néz.*
-Bocsi nem volt szándékos ez a kiabálás csak ahogy láthattad a frászt hoztad rám. * kezd el magyarázkodni. De mikor a lány elindul gyorsan utána siet és folytatja.* - Amúgy helló! Tény és való igazad van tényleg nem valami okos dolog ide kint tartózkodni. Mondjuk nem a tanároktól félek én, meg a büntető munkától....... csak ahogy te is hirtelen akarattal vagy akaratlanul felvilágosítottál, hogy rajtam kívül még más is van ide kint és ki tudja mi az. * Kezdi el nem valami érdekes mondókáját, de hamar befejezi csak azért kezdte el mondani ezeket, mert szereti ha másik tudja, hogy pl miért is csatlakozik hozzá vagy, hogy miért is add neki igazat. Elég rossz szokása tény és való meg hát imád variálni, ami megint csak egy hátrányos tényező.*
-Amúgy Percy Cadenek hívnak szólíts ahogy csak akarsz. *mutatkozik be gyorsan mikor rájön, hogy nem mutatkozott be. Ahogy haladnak a kastély felé Percy nem fogy ki a kérdésekből. Mondjuk szeretni a magányt de azért nagyon kíváncsi az emberekre, szereti őket megismerni már amennyire a másik hagyja.*
- Az oké, hogy én kint vagyok ilyenkor de azt nem tudom, hogy te mit csinálsz egyedül kint? Szereted a magányt? Vagy csak egyedül létre vágytál? *kezd bele a következő kérdésébe. Miközben várja a választ a lány szemeit kezdi fürkészni, majd a tekintette a hajára esik. Hamar rájön, hogy a lány nem csúnya sőt nagyon is szép. Legfőképpen a haja tetszik neki a lányban meg hát ki tudja lehet, hogy még a személyisége is kóser lesz neki.*
Vissza az elejére Go down
Samara Greenwood
Elsőéves diák
Samara Greenwood


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 159
Csatlakozott : 2010. May. 19.
A karakter kora : 29
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Vérkő
Sötét ereklye

Faj : fél vámpír

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 8:08 pm

* A lány szinte figyelembe sem veszi a fiút, teljesen zavartalanul halad tovább, mintha a másik ott sem lenne. Percy hirtelen szóáradatára csak elhúzza a száját, de kommentárt nem szándékozik hozzá fűzni. Minek? Hisz a pont ugyan azt mondta el, amire pár perccel ezelőtt Samara is felhívta a figyelmét. A mellette haladó fiú még csak nem is sejti, hogy milyen közel is van hozzá az a veszélyes valami. De addig jó míg nem tudja. Hogy is tartja a mondás? A tudatlanság néha kiváltás? Vagy valami ilyesmi, már user sem emlékszik rá pontosan. *
- Tudom.* A fiú bemutatkozására csak ennyi a válasz. Egy tömör és igen csak hűvös felelet. Úgy tűnik, hogy Percyvel ellentétben Samarának még jó a memóriája és emlékszik a gitáros fiúra. Kb. három hónapja találkoztak a zeneteremben. Az se épp a légszívderítőbb találkozás volt. De ha jobban belegondolunk ezen nincs is mit meglepődni. A sápadt lány már alapból nem szeret barátkozni, akkor egy kevés logikával azt is lekövetkeztetheti az ember, hogy ha esetleg, netalán még is sor kerülne a bemutatkozásra, akkor azt nem boldogságból teszi.*
- Igazából az ég világon semmi közöd nem lenne hozzá..* Löki oda flegmán* de ha annyira érdekel elmondom. Eltaláltad. Egyedül létre vágytam, mivel semmi kedvem az új szédült diákokhoz akik vihorászva mesélik egymásnak a nyári élményeket.. * Mondja fanyarul és belép az előcsarnokba, hisz a beszélgetés közben már visszaértek a kastélyhoz. Kérdezés nélkül az electus kulihelysége felé veszi az irányt. Ha a fiú még nem rettent el nagyon a hideg lánytól, akkor akár vele is tarthat.*
Vissza az elejére Go down
Noctis Lucis Caelum

Noctis Lucis Caelum


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozott : 2011. Jul. 09.
A karakter kora : 28
Faj : ember
Tartózkodási hely : Electus Academia

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 6:12 pm

* Noctis egy hatalmas fűzfa tövében pihent meg és közben hallgatta a szél susogását, közben szüleire gondolt. Pár percig még üldögélt a fánál, aztán felállt és a part mentén sétálgatott zsebre tett kézzel.
~ Vajon, mi lesz, ha ennek vége? * kérdezte magától Noc, miközben tarkóját szorongatta.
~ Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a párom pár év múlva, vagy talán most.* Noctisra nem vallottak ilyen gondolatok, mivel leginkább egyedül szeretett lenni, de ő is furcsállta magát. Még néhány percig nézegette a tavat, aztán vissza ment a fához ahol ült.

// Bocs, hogy ilyen későn írtam :/ //
Vissza az elejére Go down
Ishii Emily
Elsőéves diák
Ishii Emily


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2011. Jul. 06.
A karakter kora : 28
Faj : ember
Tartózkodási hely : Electus Academia

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 11:05 am

* Emi úgy gondolta, hogy jót tenne egy kis friss levegő, ezért elment egyet sétálni a Szelkik Tavához. Szokásos öltözéke volt rajta, amit nem túlzott el nagyon. Egy hosszú szoknya és egy pár topánka, neki ennyi is elég volt. Mikor már a tópart szélénél volt, meglátta egyik évfolyamtársát, Noctist, egy fűzfa tövében. Gondolta oda megy hozzá, de mégis, valami visszahúzta. Lehet a zárkózottsága, vagy az is lehet, hogy a fiú iránti vonzalma. Igaz nem ismerte, de külsőre, igen tetszetős volt.*
~ Most mi tévő legyek? Szeretném megismerni, de nem merem!
*A lány pár perc gondolkodás után, nagy bátorságot vett magán és oda sétált a fiúhoz és leült mellé.
- Szia! Remélem nem baj, hogy ide ültem.
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:38 am

*A fiatalok ismerkedését egy előttük elloholó kutya szakítja félbe, kit nem sokára gazdája is követ.*
- Casper! Casper! *Kiált háziállata után a vörös hajú prefektus, de teljesen feleslegesen. A kutya pont úgy szalad tovább, ő meg mivel nem tud mást mit tenni, utána. Ám egy idő múlva feladja, és inkább megáll, hogy kicsit kifújja magát. Ekkor pillantja meg a két új diákot. Még mindig térdeire támaszkodva int feléjük.*
- Kicsit túlpörgött az adrenalin a kutyámban. *Magyarázza lihegve az előbbi kis jelenetet, majd közelebb sétál hozzájuk. Viselete laza és sportos. Egy szürke melegítőnadrág, fehér atléta, lábain futócipő. Haja lófarokba kötve... *
- Mi újság veletek? Amúgy heló! *Vigyorog rá két iskolatársára, ha jól emlékszik akkor mindkét diákot ő kísérte fel a szobájukig.* ~ A lány az Emily, a fiú meg... Noctus, Noctis. Valami ilyesmi. ~ *Mindeközben félszemmel még kutyája után pillant, de az már rég kikerült a látóköréből. Az is lehet, hogy elteleportált valahova. Aki megteheti...*
- Ja, amúgy remélem nem zavartam meg semmit. *Teszi hozzá gyorsan, és látszik rajta, hogy csak egy szavukba kerül, és ő már ott sincs.*


Vissza az elejére Go down
Noctis Lucis Caelum

Noctis Lucis Caelum


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozott : 2011. Jul. 09.
A karakter kora : 28
Faj : ember
Tartózkodási hely : Electus Academia

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 12:04 pm

* Noc rá néz a vörös hajú lányra aztán elfordul, utána megint visszanéz és megkérdi.*
- Mióta léteznek villogó kutyák? Amúgy csak beszélgettünk, és te? Hova edzel, szép az alakod. * Mondta, miközben a kutya után nézett. A fiú átkulcsolta a feje mögött a kezét, és vissza dőlt a fának.*
- Remélem nem lesz nehéz a suli! Katenek hívnak, ugye? * kérdezte a vöröshajú lányt. - Hogy szólítsalak, Kate Prefektus, vagy simán Katenek, vagy... * Egy hang megzavarta Noctis mondatát, miközben fogta be a fülét. Furcsa hang volt, mintha valami lány éles hanggal sikítozott volna a fülébe.*
- Mi a franc ez? Mindjárt beszakad a dobhártyám! * mondta Noc miközben erőteljesen szorongatta a fejét.
Vissza az elejére Go down
Ishii Emily
Elsőéves diák
Ishii Emily


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2011. Jul. 06.
A karakter kora : 28
Faj : ember
Tartózkodási hely : Electus Academia

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 12:14 pm

* Emi ilyedten néz Noctisra, és kérdezgeti tőle.
- Mi az? Mi a baj? Noc, hallasz egyáltalán engem? * aztán Emily is észre veszi a hangot, de sokkal halkabban hallja, mint ahogy a fiún látszik. Idegesítő hang volt, a lány egyre erősebben hallotta.
- El kell mennünk innen, vagy még a végén komolyabb baj is lehet! * Jelentette ki Emi. Felállt és egyből visszazuhant, a hang még jobban hangosodott, és végül, nem bírták már tovább.
- Kate, mi a fene EEEEEZZZZ?
Vissza az elejére Go down
Samara Greenwood
Elsőéves diák
Samara Greenwood


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 159
Csatlakozott : 2010. May. 19.
A karakter kora : 29
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Vérkő
Sötét ereklye

Faj : fél vámpír

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 4:10 pm

*Egy távolabb eső fának támaszkodva követi szemmel három iskolatársa csevejét. Nem sokat hall az egészből, de igazából nem is érdekli, hogy miről beszélnek... Per pillant egyetlen egy valaki van ami kissé magára vonta a sötét lány figyelmét. És az a fiú... * ~ Nefariusos. Talány van egy kis remény, hogy nem véletlenül került erre a szakra, mint a többi. Azok nem tudnak semmit! Egy csepp érzékük sincs a sötét mágiához. De talán neki... ~
- Nah majd mindjárt kiderül. *Fejezi be hangosan gondolat menetét, majd csak megemeli egyik ujját. Még mindig teljes nyugalommal a fának támaszkodva követi az eseményeket, kék szemei hidegen merednek előre. Ám a következő pillanatban tekintete találkozik egy mérgesen villanó smaragdzöld szempárral. Szája gúnyos mosolyra húzódik... * ~ Kevés vagy te ehhez Wilson. ~
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Szelkik Tava Ametis12
nincs Szelkik Tava Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 4:31 pm

- Mióta léteznek elemi erővel harcoló varázslók? *Kérdés a kérdésre. Nem illik, de valószínűleg teljesen egyértelmű, hogy mi a válasz. Megropogtatja kezeit és vallait is, majd a következő megjegyzés hallatán felkuncog.*
- Kösz a bókot, de nem alakformázás céljából edzek. Csak, hogy formában tartsam magam. Sosem tudhatod, hogy mikor lesz szükséged a jó kondícióra... főleg nem ezen a helyen. *Ad választ a fiú újabb kérdésére, és már felelne is a másikra, de ekkor furcsa dolog történik. Noctis erőszakosan tapasztja kezeit a füleire, majd mire Kate észbe kapna már a mellette ülő lány is ugyan ezt műveli. Ha Emily még egyszer fel akarna állni, már ő maga fogja vissza nyomni a helyére. Innen egy tapodtat sem fognak mozdulni nélküle. Kate amúgy az égvilágon semmilyen hangot nem hall a gyerekekén kívül.*
- Mi a fene történik itt? *Zavarodottan néz körbe, és... smaragdzöld szemei mérgesen villannak Samarára.*
~ Mi a francot művelsz?! ~ *Nem mondja ki hangosan, tudja, hogy a lány leolvassa az arcáról gondolatát. Ha egy sima diák lenne már rég elküldte volna. De ez a lány nem sima diák... Több annál.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szelkik Tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szelkik Tava   Szelkik Tava I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szelkik Tava
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Az akadémia környéke-
Ugrás: