Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Cryonathi Ösvények Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Cryonathi Ösvények Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Cryonathi Ösvények Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Kate Wilson
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Cryonathi Ösvények I_vote_lcapCryonathi Ösvények I_voting_barCryonathi Ösvények I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Cryonathi Ösvények

Go down 
+3
Cartina Shawna
Narcissus Wilhelm Decart
Seanachaid Ney'marath
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Cryonathi Ösvények Ametis12
sok Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Cryonathi Ösvények Ametis12
6 db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 5:01 pm

Itt Cryonath végtelen erdei,mezei ösvényein utazhatsz,ahol számtalan különféle kalandban lehet részed!A hatalmas földutakon igaz,gyakrabban találkozhatsz másokkal,főként kereskedőkkel,ám az erdei ösvényeken megbújhatsz mások elől,ha úgy adódik... viszont itt néha útonállókba,és banditákba botolhatsz.... ezért figyelj mindig oda,és gondosan válogasd meg a táborhelyedet,lehetőleg ne az ösvény teljes közeében!

Cryonathi Ösvények 431510


A hozzászólást Seanachaid Ney'marath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 09, 2011 4:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 6:33 pm

*Csupán akkor lassítanak le, amikor már annyira sötét lesz, hogy egymást is nehezen látják. Ekkor Emett vezetésével keresnek egy belsőbb tisztást. Narcissus már az úton leszáll a lóról, amit Heszperída kantárszáron vezet be a táborba, s míg a többiek előre mennek, ő gyűjt egy hatalmas halom tűzifát. Beérve a táborhelyre leteszi őket, majd egy jó három méter átmérőjű körben kitépkedi a füvet, hogy ne gyújtsa fel az egész tisztást. Felállítja sátor-köpenyét, s felajánlja, hogy szívesen őrködik, akár egész éjjel. A sátorba az fekszik be, aki akar, ő hatalmas tüzet rak, s ekkor olyasmi történik, amire senki nem számít. Egy félig sólyom, félig bébisárkány lény jelenik meg, s karmai között két megtermett frissen leölt nyulat hoz. Egyenesen Narcissushoz repül, óvatosan leteszi elé, majd sivító, krákogó hangot hallat, és dicséretre nyújtja a fejét.*
-Igazán büszke vagyok rád Szallie. Már attól féltem, hogy eltévedtél. *A többiekhez fordul, és magyarázat képpen teszi hozzá.* -Ő egy boodow. Észak-Cryonath egyik meghatározó jelensége. *Visszafordul kedvencéhez.* -Köszönjük neked, hogy vadásztál nekünk!
*Megsimogatja a lény tollas-pikkelyes fejét, majd a kitépett fűből fészket formáz neki, amibe az bele is ássa magát. Narcissus ezek után egy vadászkést húz elő a bakancsából, s módszeresen megnyúzza, kibelezi, nyársra tűzi a húsokat, hogy megsüthesse. A kész húst (mely még a nyulak kövérsége mellett is nagyon kevés 8 embernek) szétosztja, és némi hozott élelemmel kiegészítve megvacsoráznak. Ezek után ki-ki nyugodtan elpihen, vagy körbenéz, de a tábortól nagyon senki nem mer eltávolodni, hiszen egységben az erő. Narcissus ígéretéhez híven őrködésbe fog, s meleg szívvel őrzi szerettei álmát.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 6:44 pm

*Mivel Narcissus felvállalta az őrséget, Tina nyugodtan aludhatna, de a küldetés annyira lázba hozta, hogy nem bírja lehunyni a szemét, még ha akarja se. A nyúlhús igen finomra, bár kissé rágósra sikeredik, de élvezettel fogyasztja, és a csontokat Gatsugaa kegyeire bízza, akit egy közeli tereptárgyhoz köt a kötelével, hogy az állat ne kószáljon el.
A tűz mellett ülve múlatja hát az időt, kisebb ágakat dobva rá, és nézve, azok hogy gyúlnak lángra. Jól esik neki a sugárzó meleg, bár mindezzel együtt se jön a szemére álom.*
- Szép állat. *Mondja a boodow felé nézve.* - Hogy került hozzád?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 6:54 pm

*Mégsem zuhan le a lóról, csak párszor vészesen meginog, de a halál ezen formáját rangján alulinak érzi, így inkább erősen koncentrál, így tereli el a figyelmét baljós gondolatairól. A lemenő nap a nem létező romantikát juttatja eszébe, és egy pillanatra komolyan elgondolkodik azon, hogy mennyire irigyli Heszperídát. Narcissus maga a megtestesült illem, akarat, bátorság, kedvesség, romantika... Legyint egyet magában. Lehet bármilyen csodálatos és kirívóan imádnivaló személyiség, az ő szívét egyetlen srác tudta meghódítani, az, akivel jelenleg tüntetően nem áll szóba. A táborba érve is elhúzódik mindenkitől, sokáig ül arcát a tenyereibe temetve, és ha valaki közeledik hozzá, jelzésértékűen odébb megy, nehogy beszélnie kelljen valakivel. Ez egy idő után fárasztó és fájdalmas a társaságközpontú lánynak, így amikor meglátja, hogy Narcissus és Cartina beszélgetésbe elegyednek, azonnal csatlakozik. Kedvesen rájuk mosolyog, leül a tűz mellé, és érdeklődő pillantást vet az állatra.*
-Gyönyörű!
*A húst hálálkodva elfogadja, de alig eszik, így a maradékot a boodownak adja, aki éles agyaraival marcangolja szét a finomságot. Hiányzik neki Amae, de nem hozhatta magával. Legszívesebben előhívná Arrthast, de nem akarja elpazarolni hű barátja közelségét.*
-Nem vagytok fáradtak? *Kérdi csak úgy mellékesen, hogy a beszélgetés is haladjon valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:04 pm

*A társaság igazán jó kedvre deríti, bár nehezen tudja feldolgozni, hogy két teljesen egyforma lánnyal beszélget. Félti is őket, hiszen mindenki másnak ki kellene pihennie magát. Ő úgy van vele, hogy alszik a lovon, amin úgyis Caiussem lovagol. Barátságosan mosolyog rájuk, és sosem fáradó tekintetével próbál egyszerre mindkettejükkel szemkontaktust tartani.*
-Nos, Ered Vin közelében találtam rá épp, hogy kikelt fiókaként. Egy macska föl akarta falni, de elijesztettem, és hazavittem, hogy felneveljem. Megosztottam vele az étkemet, az ágyamat, minden napomat, és ott voltam, amikor először repülni kezdett.
*Elmereng a kedves emlékek között. Bármennyire sanyarúnak tűnhet más számára, amit átélt, ő mindig boldog volt, és mindenhol képes boldog lenni.*
-Én nem vagyok fáradt, de nektek nem kellene aludnotok?
*Kicsit kevésbé tűnik gyámolatlannak itt, Cryonathon, és látszik is rajta, mennyire szeret itt lenni. Persze, hiányzik neki a kastély, a tanórák, a birtok, de mégis csak ez a szülődimenziója.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:12 pm

- Egyszerűen túlságosan izgatott vagyok ahhoz, hogy aludni tudjak. Elvégre nem minden nap megy az ember kempingezni Cryonathba a barátaival, és egy arisztokrata kölyöksárkánnyal. *Üres hangon szól, majd nevetni kezd a saját viccén.*
- Liz, meg akartam kérdezni, csak aztán minden történt... azzal a szoborral mi lett, amit találtál?
*A kérdés feltevése után kicsit fészkelődik, hogy kényelmesebben üljön, majd elkezdi megtisztogatni a tőrét a zsírmaradványoktól. Evőeszközöket nem hozott, így kénytelen a fegyvereivel ellátni ezt a feladatot. No meg persze nem akarta, hogy tiszta dzsuva legyen a keze. A végén még Gatsugaa azt hiszi, csirkeláb, és véletlenül rágcsálni kezdi...*
~ Persze ő nem támadna rám. Hisz az utolsó vérig védelmez...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:26 pm

-Nagyon kedves tőled, hogy ennyire védelmezed az életet, a jóságot, a szeretet piedesztálját. Ez nekem, mint művésznek igencsak megható és megragadó tulajdonság.
*A kérdésre felsóhajt.*
-De, kellene. Csakhogy nem megy. Ez a veszekedés Emettel nagyon kikészített. Ne értsetek félre, a harci képességeimet nem rontja le, de pszichésen megvisel.
*Nem akar többet mondani, mégis kifakad.*
-Szeretem őt! Sőt! Egyenesen imádom! Csodálom! Tisztelem! De amikor indokolatlanul belém rúg, utána elkezdi játszani a sértődöttet, rá egy percre pedig a vérig sértettet, akkor nem tudom igazán mit kezdjek vele.
*Nagyot fúj, és lefekszik. A csillagokban nem gyönyörködhet, mivel felhős az ég, de azért elképzeli, ahogy világítanak. A képzelgés, álmodozás nagyon jól megy neki, és szükség is van rá. A szobor sem hozza már lázba, Előveszi a nyakában lógó szütyőből és megmutatja. Apró, arany oroszlán, mesterien kidolgozva.*
-Egy Arrthas nevű famulust lehet vele megidézni. Gyönyörű, fekete sörényű, arany oroszlán. nagyon kedves és ragaszkodó. 24 óráig lehet velem, aztán 24 órán át pihen.
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:34 pm

-Én ugyan ezt érzem az Akadémiával kapcsolatban.
*Nevet felszabadultan, de Liz monológjára kicsit elszomorodik.*
-Kérlek, adj neki némi időt, és sok-sok türelmet. Látszik rajta mennyire fontos vagy számára, és félt. Szeret.
*Megvonja a vállát. Igaz, ő másképpen fejezi ki a szeretetet, dehát, ahány féldémon, annyi szokás. Emettnek bizonyára nehezebb, hiszen nem képes szétválasztani a démont az embertől. Ő nem hisz abban, hogy igazán ember lehetne valaha is, ezért nehezebben viseli a féllény létet. Az arany szobor neki is felkelti az érdeklődését.*
-A küldetésen találtad? Csodálatos lény lehet! Kérlek, meséljetek róla, milyen volt megküzdeni a bagolymedvével!
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:46 pm

*Azzal a szándékkal, hogy felvidítsa ikertestvérét, előveszi a kis szütyőt a zsebéből, amiben a kakastarély van. Letép egy kis darabot, és a szájához emeli, majd kis hezitálás után bekapja, és rágni kezdi.*
~ Hogy is volt? Állatra kell gondolni. Oké, legyek... elefánt! Elefánt, gyerünk!
*Testvére fölé hajol, és nagy levegőt vesz, majd kifújja az orrán át. Egy pár másodpercig trombitáló hangot ad, majd a meglepetéstől és a dolog komikus voltától a földre rogy, és halkan nevetni kezd.*
- Egyet értek Narcissussal. Emett szeret téged, csak még nem tudja, hogyan kell. Adj neki időt. Tudom, könnyű mondani. De én mindig segítek. Bár nem tudom, hogy most hogy tudnék.
*Meghallgatja, amit a lány a szobrocskáról mond, majd így szól:*
- Bármennyire is szeretném látni, remélem, hogy nem fogjuk, mert az valószínű a végveszélyt jelentené.
*Kicsit elkalandozik, majd válaszol Narcissusnak.*
- Hát, legfőképpen a szerencsén múlt. Meg ez a harcos amazon itt *Itt Lizre mutat* - Kiszúrta a bestia szemeit. Én csak bénáztam. Egyfolytában elestem és mellélőttem, egyszer eltaláltam őt is. Na meg a végső lövés... na az fan...
*Újra rátör a nevetés, így nem tudja befelyezni a mondatot. Amikor csak visszagondol arra, hogyan találta el a medve lágyékát, röhögőgörcs tör rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 7:52 pm

*Az elefánt hang annyira meglepi, hogy konkrétan halálra rémül. A feje is megfájdul. Kellemetlen fintort vág, és még egy illem nevetést sem képes kicsikarni magából. A hallottakra csak a fejét rázza.*
-Emett nagyon jól tudja, hogyan kell szeretni. A Halálhozók Tornyában és a Karácsonyi Bálon már bebizonyította nekem. Egyszerűen van, amikor könnyebb neki nem tenni, mert az kényelmesebb. Csak tudnám miért...
*Kezét a halántékára teszi, úgy próbálja a fájdalmat kiűzni a fejéből. Az élménybeszámolóra kicsit elneveti magát.*
-Ne higgy neki Narcissus. Remekül harcolt! Viszont én is hallottam arról, hogy ti harcoltatok. Meséljetek kérlek! Arrthast pedig bizonyosan fogjátok látni, ez nem csupán megérzés. Ez egy ilyen hely.
*A hely, ahol minden rosszra illik előre számítani.*
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:09 pm

*Alaposan megrágja a lány szavait, majd elmosolyodik.*
-Ha így érzed, akkor nincs semmi baj. Csak meg kell szoknia, hogy ne kezeljen törékeny porcelánbabaként. Hívd ki egy igazságos párbajra, talán megnyugszik, ha lát élesben harcolni.
*Az elefánt hangra nagyot nevet. Szerencsére eltette a bezoárt, így neki csak az van az óráról, de tökéletesen meg van vele elégedve, sőt! A bezoár képes arra, amire az életenergia mágia nem: kitisztítja a mérget a szervezetből. Az egyetlen dolog, amire ő maga nem képes. A csatájukat említve neki is elmondja ugyan azt a hosszú beszámolót, mint Saronnak és Heszperídának, csupán sokkal emberibb megfogalmazásban. Kezd végre feloldódni kortársai körében.*
-Elég hosszú történet. Amikor át akartunk kelni a kapun, hirtelen villámoktól ölelve egy csuklyás férfi jelent meg. Mindhármunk életét követelte, de én csupán kettőt voltam hajlandó átadni neki, az enyémet és a démonomét, s ez feldühítette. Elkábította Heszperídát valami villámvarázslattal, majd Cartinát messze repítette egy átokkal. Nagyot zuhant, ám életben volt, s ez bizalommal töltött el. Életerőm egy részét Heszperídám testébe préseltem, hogy túlélje, még csak nem is sejtettem, hogy csupán alszik. A Villámok Ura jóakaratú férfi volt, csak nem egyértelműen mutatta ki. A szívét csupa jó szándék vezérelte, hiszen nem ölt meg minket, csupán védte az otthonát, ahová mi betörtünk. Engedte, hogy lefegyverezzem, és elmondta, hogyan menthetem meg Szívem Hölgyét. Nem hiszem, hogy gonosz lény képes lenne ilyesfajta jóságra és kegyességre. Cartina, te mit gondolsz?
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:20 pm

- Bocsáss meg, Liz, nem akartalak megijeszeni... *Mondja bűntudatról árulkodó hangon. Amikor látja, hogy Narcissus viszont jót mulatott, felé nyújtja a kis tasakot, és megkérdezi:*
- Kipróbálod? A professzor azt mondta, lehet, hogy hasznunkra lesz a küldetés során, de én nem értem, hogyan. Úgy sem akarom elhasználni az egészet, szóval akár még ki is derülhet.
*Végighallgatja az incidensük rövid összefoglalóját, majd elgondolkodik, hogyan válaszoljon a kérdésre.*
- Én úgy hiszem, csak játszott velünk. Így visszagondolva ez nyilvánvaló. Annyiszor megölhetett volna, de inkább csak szórakozott, és figyelmeztetett minket. Egy kicsit féltem is visszajönni a Ligetbe, hátha meglát minket valahogy, és akkor az egész csoportot bajba sodorjuk...
*Bele se mer gondolni, mi lett volna, ha ez így történik. Nem-gondolat menetét Blassir horkolása töri meg.*
- Egy nyolcéveshez képest van tüdeje.
*Mondja nevetve, és jól végignéz a sárkányon, akinek pikkelyei villognak a tűz rájuk eső fényében.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:31 pm

-Semmi gond. Nem is volt olyan vészes, csak megfájdult a fejem.
*Megereszt egy halovány mosolyt. Örül, hogy itt vannak a barátai, és elterelik a figyelmét. Arra gondol, meglepi Emettet azzal, hogy a közelébe fekszik le, így esélyt adva neki, hogy reggel mellette ébredhessen, még ha átvitt értelemben is. Elképzeli az arcát, ahogy észreveszi, mennyire közel van hozzá, és azt a páni félelmet és megjátszott megrökönyödést. "Beth neked elment a maradék józan eszed is??? Meghalhattál volna!!! Tudhatnád, hogy alvazabáló vagyok, aki letépi a mellette alvók fejét! Puszta véletlen, hogy pont megmenekültél!" Ahogy fűzi magában a hülyébbnél-hülyébb mondatokat, egyre jobban röhög, míg végül összegörnyed és a könnye is kicsordul. Háromból hárman röhögnek, ezzel megzavarva a tábor részleges nyugalmát, de szerencsére halkítanak, így aki fel is riadt volna, tovább tud aludni. Szinte dőlnek a röhögéstől, egy idő után már azon röhögnek, hogyan röhög a másik. Lizbeth hirtelen kikapja a varázsnövényt Cartina kezéből, nagyot harap belőle, leküzdi, és teli tüdőből mekegni kezd, ezen még jobban röhög, immár mekegve.*
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:37 pm


-Bevallom, én is tartottam ilyesmitől, de teljesen más helyen lyukadtunk ki. Úgy néz ki, nem egyezményes teleportkapu, hanem bárhová nyitható.
*Megsajnálja Elizabethet, és egy lágy puszit nyom a lány feje búbjára.*
-Ettől majd elmúlik. Narcissus-féle gyógypuszi.
*Mondja büszkén, majd belőle is kitör a nevetés. Egy idő után már számára is teljesen mindegy min kacagnak, a felszabadultság és felhőtlen öröm pillanatait élik, talán a legutolsókat ezen a helyen. Látogatóktól nem tartanak, ha mégis rájuk törne valami, azonnal tud rájuk reagálni. Elizabeth példáján fellelkesülve ő is tép egy darabot, megrágja, és közben töpreng. Annyira nem tud választani, hogy a száján kijövő brekegő hang még őt is meglepi. Hasát fogja és brekegő hahotaszó keveredik el a mekegéssel. Tiszta őrültekháza, ami a tűz körül folyik, de látszólag senki sem zavarnak, így nem is hagyják abba a baromkodást. Pontosabban a kecskélkedést és békaolgatást.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:43 pm

*Egy kicsit meglepi Narcissus közvetlensége a puszival, de végül is ilyennek ismerte meg a fiút, szóval nem tulajdonít neki negyobb jelentősséget. Miután visszaszerzi a növényt, és a röhögéssel küszködve szólal meg.*
- Fi... figyeljetek!
*Azzal hasát fogva lép az egyik ló elé, megrág egy darab növényt, és az állat képébe nyerít, majd újra kitör belőle a nevetés. A ló először megriad, majd idegesen elfordul tőle.*
- Pedig én igazán... igyekeztem valami szépet mon...
*Hangos puffanással ér földet újra a tűz mellett, és rázkódik a nevetéstől.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:48 pm

-Szeeerinteeem van beeeneee valami!
*Mekegi és röhögi egyszerre a lány. Narcissus puszija tényleg hatásos, mert a fejfájása elég gyorsan múlik. Lehet, hogy használta az életenergia adó gyógyító mágiáját? Rá vallana*
-Köszönöm szépeeen!!!
*Újabb falat és most már nem mekeg, hanem ugat, mint egy fóka. Csapkod is hozzá a karjaival, aztán ugatva csapkodva elterül, és rázkódik a röhögéstől.*
-Ez eszméletlen!!!
*Nyögi két ugatás között.*
-Kár, hogy a többiek nem jönnek ide.
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:00 pm

-Boldog békakirályfi vagyok, brekk, hogy két ilyen, brekk, gyönyörű királylány osztozik velem, brekk, szerény társaságomon, brekeke!
*Csak Heszperdía társasága hiányzik neki nagyon. Örül, hogy a lány pihen, de egyben szomorú is, hogy a felhőtlen öröm pillanataiban nem tud itt lenni vele. Ábrándos szemmel néz a lány felé, s csupán az akadályozza meg, hogy odamenjen hozzá, hogy megígérte, itt fog őrködni egész éjjel. Hát harap egy újat, és rekedt struccrikácsolást hallat, hogy szórakoztassa kicsiny közönségét.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:09 pm

- Még jó, hogy már ember vagy, így nem kell megcsókolnunk. Bár Heszperída biztos már elvégezte a munkát vagy ezer évre!
*Iszonyatosan röhög, és erre Narcissus strucchangja is rákontráz. Görnyedezve veszi ki a fiú kezéből az növényke maradványait, és a szájába véve egy darabot, ismét rágni kezd. Feláll, és csípőre teszi a kezeit, majd madarat imitáló járással Narcissus felé lép, és ujjával megböki a fiú feje búbját, miközben kotkodácsol. A szanjátékot nem tudja sokáig tartani, és miután Lizt is "megcsipkedte", levegő után kapkodva pillant analóg karórájára. Hála az égnek, ez még itt is működik.*
- Ha... ha... hajaj srácok, elmúlt tíz! Emmi fiú meg fog büntetni minket, hogy az ösvényen má... mászkálunk!
*Kuncogja, és behúzza a nyakát, hogy minél kisebbnek látsszon.*
Vissza az elejére Go down
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:09 pm

*Mikor egy sűrű bozótosból előlép Iaszón úgy néz ki mint egy sün,majd mikor meglátja az ugató Elizabethtet nyomban kerekre tágul a szeme,és úgy megdermedt mint egy szobor.*
-ÓÓÓÓKÉÉÉ!!*Mondja kicsit ijedten,aztán fisszalépett a bokorba......majd újból előjött de sajna ugyanazt látta mint az előbb.*
-Na jó,itt meg mi folyik?????
-És miért ugat Elizabeth????*Kérdi felhúzott szemöldökkel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:14 pm

*Visítva röhög, dől a könnye, csaknem belefullad a nyálába. Az Emettről szóló megjegyzéstől meg egyenesen felvonyít, annyira rázza a kacagás.*
-Képzelem, idejön egy ostorral és jóóól elfenekel, mert még nem alszunk!!!
*Iaszón közelebb merészkedik. A kérdésére Lizbeth megpróbál egy kicsit felhagyni a vonyító röhögéssel, és odakínálja neki a gyógynövénytanon nyert ajándékot.*
-Harapj belőle, és miközben rágod, gondolj egy állatra. *Adja neki az instrukciókat.* -Nyeld le, és annak az állatnak a hangján fogsz megszólalni.
*A gondolattól is elkezd sikítva röhögni.*
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:21 pm

-Heszperída Szerelmem csókja váltotta meg szívemet, s lelkemet.
*Mondja hirtelen elérzékenyülten. Szerelme felé néz, de a lány mélyen alszik.*
-Szeretlek.
*Suttogja hihetetlen lágysággal a lány felé, majd azt veszi észre, hogy egy Cartina nevű csirke csipkedi a fejét. Ám mielőtt elkaphatná, már tova is illant. Megint kitör belőle a nevetés. Iaszón felbukkanása külön örömmel tölti el, hiszen eddig nem nagyon volt alkalma több időt eltölteni Szerelme testvérével. Érdeklődve nézni, vajon miféle állat hangját fogja utánozni.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:27 pm

*Szinte könnyeket csal a szemébe a szerelemmel telt momentum, de ez lehet, hogy csak a sok nevetés időleges szüneteltetése okozta. Aztán Liz rákontráz, és ismét hárman négyfelé dőlnek a röhögéstől.
Iaszónt megpillantva üdvözli a fiút, bár még néha kiszalad a száján egy kis kotkodács, így ismét röhögni kezd. Figyelmét teljesen a fiúra irányítja, és alig bír csendben maradni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:43 pm

*Iaszón nem fogadja el, és inkább lefekszik aludni. Lehet, hogy azt hiszi, drogoznak, bár ez sem nagyon érdekli Elizabethet. Viszont kezd úrrá lenni rajta a fáradtság, és Narcissus megnyilvánulása eszébe juttatja, mennyire hiányzik neki Emett. Lassan felül, abbahagyja a nevetést, és komolyabb arccal fordul barátaihoz.*
-Elfáradtam, úgyhogy nyugovóra térek. Narcissus, ha álmos vagy, kérlek kelts fel, átveszem az őrséget. Szép éjszakát mindkettőtöknek.
*Hangja szelíd, szeretettel teli. Elsétál a horkoló sárkány mellett, majd halk léptekkel egyenesen Emetthez sétál. Hogy a srác valóban alszik -e, vagy csak megjátssza magát, cseppet sem érdekli. Leül mellé a földre, egy darabig csak nézi, csodálja a sima arcvonásokat, a kócosan elterülő hajat, a merevségéből kissé fellazult testet. Nem bírja türtőztetni magát. Nagyon lassan odahajol hozzá, és épphogy megérinti ajkával az arcát. Sem felébreszteni, sem felkavarni nem akarja, ezért azonnal odébb is húzódik, testét mégis forró boldogság járja át.*
-Remélem gyönyörűek az álmaid...
*Suttogja halkan, majd lehunyja szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Narcissus Wilhelm Decart
Elsőéves diák
Narcissus Wilhelm Decart


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 124
Csatlakozott : 2010. Dec. 16.
A karakter kora : 31
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Cryonathi Ösvények Ametis12
nincs Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Bezoár

Faj : fél démon
Tartózkodási hely : Baziliszkusz háló

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 9:52 pm

*Kicsit elszontyolodik, hogy Iaszón és Elizebeth is elmegy, de belátja, hogy igazuk van. Aludniuk kell, ahogyan Cartinának is. Egy valamit még el kell intéznie, mielőtt Cartinát is aludni küldi.*
-Egy perc, és jövök.
*A várttal ellentétben nem pisilni megy, hanem egyenesen Heszperídához, hogy bevigye a sátorba. Bent puhán lefekteti, betakarja, majd beviszi Katet is, és őt is betakarja. Elizabethet nem meri megmozdítani, a fiúknak pedig meghagyja a választás lehetőségét. A sátorba mindenesetre még két személy kényelmesen befér. Visszasétál a tűzhöz és komoly arccal Cartinához fordul.*
-Holnap nehéz napunk lesz, szóval kérlek, menj, s pihend ki magad. Ez a sok izgalom talán még ébren tartana reggelig, de utána egész nap rosszul lennél, azt pedig igazán bánnám.
*Kérlelő szemeinek nem lehet ellentmondani.*
-Álmod a legszebbeket Angyalok Gyermeke!
*Ő maga a tűzbe bámul, s kiterjeszti érzékeit, hogy azonnal felfigyeljen, ha történik valami az éjszakában. A hatalmas csendben ropogó tűz megnyugtatja, de ébersége nem lankad reggelig.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Cryonathi Ösvények Ametis12
20db Cryonathi Ösvények Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 10:08 pm

*Most, hogy szünet állt be a mókában, ő is kezdi érezni a nap nyomását, de még nem enged a puha pokróc hívásának. Kezébe veszi a növény maradékát, és mosolyogva elteszi.*
- Jóéjt, Liz! *Suttogja a lány után a sötétbe.
*Miután Liz lefeküdt, Narcissushoz fordul.*
- Tudom, hogy így van, csak... egy valami még nem hagy nyugodni... vajon ha Saron professzorra gondolok, miközben a Kakastarélyt rágom, mi fog történni? Másrészről meg, az oké, hogy te vigyázol ránk, amíg alszunk, de Rád ki vigyáz? Nem fogsz unatkozni? És ha elalszol és beledőlsz a tűzbe, mi lesz?
*Kicsit elgondolkodik a gyors egymásutánban feltett kérdésein, aztán nevetve hozzáteszi:*
- Valószínű igazad van, fáradtabb vagyok, mint gondolnám. Csak ilyenkor szoktam mindenfélét összezagyválni. Csak hát... nekem Gatsugaa-n kívül nincs kihez bújnom. *Mondja félig vicelődve.* - Mondjuk ő jó meleg... de büdös.
*Mosolyogva feltápászkodik, odalép a fiú mellé, és a vállára teszi a kezét.*
- Kösz, hogy vigyázol ránk. Kell egy épeszű minden jó csapatba. Jó őrséget, Ébenszemű Őrző.
*Ezzel sarkon fordul, és a sátor bejáratából még visszamosolyog a fiúra.*
~ Bárki, aki odafentről figyelsz, add, hogy ne üssenek rajtunk este...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cryonathi Ösvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cryonathi Ösvények   Cryonathi Ösvények I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cryonathi Ösvények
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Zeryx Világa :: Cryonath-
Ugrás: