Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Ismerkedés I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Ismerkedés I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Ismerkedés I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Ismerkedés I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Ismerkedés I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Ismerkedés I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Ismerkedés I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Ismerkedés I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Ismerkedés I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Ismerkedés Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Ismerkedés Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Ismerkedés Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Kate Wilson
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Ismerkedés I_vote_lcapIsmerkedés I_voting_barIsmerkedés I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Ismerkedés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:13 pm

Mivel az oldal célja nem csak a játék, hanem egy működő, kedves, vidám közösség létrehozása is, úgy gondolom, ezt a fórumot szinte kötelező létrehoznom. Ide a karakterek irányítóiról (ismertebben userek) írhatnak pár mondatban magukról, hogy könnyebb legyen az ismerkedés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:18 pm

És akkor talán ezzel el is kezdeném a sort.

Biró Dominika vagyok, 24 éves egyetemi hallgató, jelenleg budapesti. Egyetemista filozófia hallgató vagyok, szerintem egész normális arc. Lassan hat éve szerepjátszom, gyakran élőt és asztalit is. Hobbijaim közé tartozik az úszás, barkácsolás.
Ha éppen nem tanulok, vagy hasonló elfoglaltság, bátran hívhat bárki játszani, nem harap a néni.Wink
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Ismerkedés Ametis12
sok Ismerkedés Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Ismerkedés Ametis12
6 db Ismerkedés Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:20 pm

Nos hát.... arcoskodok akkor egy kicsit xDDD
Réz Dorina vagyok Smile Egy miskolci őrült leányzó aki már évek óta álmodta ezt az oldalt,de szép lassan alakult ki a teljes elképzelés,és aztán ott tartottam,hogy hopp..... muszáj megcsinálnom,mert ezt másoknak is látniuk kell! Smile


Ismerkedés _n6_www.kepfeltoltes.hu_


Nos hát...
Ici pici mozgó tudjuk mi ként kezdtem pályafutásom....
Én bizonyultam a legjobbnak, de hát a jó ég tudja miért, legalább egyszer sikeres voltam az életben
Aztán megszülettem... hűűűha...
Volt is nagy sírás rívás meg miegymás
Az első néhány évről majd életem filmjében mely majd lepereg előttem, anyám audio kommentárját fogom hallgatni, mert nem igazán emlékszem sok mindenre.
Annyi biztos, hogy az óvodában kriksz-krakszokon kívül nem igazán tudtam mást rajzolni, és a "kiskacsa fürdik" helyett Tankcsapdát és Eddát énekeltem... jó hatással volt a család
Eztán jött az általános iskola, ahol általános dolgokat tanultam....
na de kit érdekel ez????
Még nekem is hosszú és unalmas lenne elmondani Smile
A lényeg a lényeg, hogy pedagógia és pszichológia szakra jártam négy évig, s közben építgettem a kapcsolataimat egyéb hírességekkel média sztárokkal stb, ugye nem árt az ismeretség // quimby,kispál és a borz,30Y,HS7,kaukázus,galapagos,sztálingrád,braindogs,kutyavacsorája,rammstein,e
mpyr,tankcsapda,kalapács,hiperkarma,frenk,IHM,ganxta,subbass,depresszió stb stb // de hát aztán inkább barátságok lettek belőle, legalább is jó haveri kapcsolatok
Ezt követően elvégeztem az alkalmazott grafikusi szakmát, mert eddigre már egy ideje hálistennek nem csak kriksz-krakszokat tudtam rajzolni
Közben folyamatosan regényeket, verseket, dalokat írtam, frontasszonyoskodtam pár zenekarban, stb. ( Letargia,Dark Angels,Dragoness,Félemelet meg ilyenek )
Most pedig idegenforgalmi szakmenedzsernek tanulok... és van egy fantasztikus orosz szakács ( mellék állásban mindent tudó,és hihetetlen Very Happy ) párom, akinél soha nem álmodhattam volna jobbat!

Alapító tagja vagyok a Musical Műhely Miskolcnak, édesanyámmal ketten írtunk egy musicalt,a Noé bárkája avagy az özönvíz legendája címmel,2010 április 9.ei őspremierrel, s jómagam szerepel is benne. ( ének, tánc, dráma/próza )

Találtok rólunk sok dolgot a neten,meg a jútúbon is fent van egy majdnem teljes előadás Wink

Imádom az állatokat, s mindig is szerettem a természetet, de az utóbbi időben jutottam el arra a szintre, hogy mindennél közelebb kerültem hozzá
Na jó a páromnál nem, őt senki nem pipálhatja le
Szeretek segíteni az embereken, s bár sokszor lusta disznó vagyok, azért ha baj van vagy szükség, akkor én ott vagyok
Szeretek ismerkedni, de csak és kizárólag barátkozás céljából, valamint vonzódom a misztikus dolgok iránt. / ezoterika, okkultizmus stb /
Kicsit álmodozó vagyok,és sokszor olyan dolgok vannak a fejemben ( tájak,birodalmak,népek,nemzetek,történetek,történelmek melyeket én találtam ki ) amiket el sem tudnátok képzelni,és az egyik bajom ezzel az,hogy nem tudom másoknak megmutatni..... xD Vízöntő vagyok,hát elvont ember nah xD
Hát röviden és tömören ennyi volnék
Igen röviden és tömören xD
Mint láthatjátok a bőbeszédűség is jellemző rám Smile Razz
Na de ez vagyok én ^^
A ti elvont Adminisztrátorotok ^^
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Calanthia Blake
Hibernált karakter!!!
Calanthia Blake


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 8:42 am

Sziasztok!

(Bizonyos okokból) Brigi vagyok 18 éves dunaújvárosi lány. Jelenleg egészségügyi középiskolába járok. De mivel közel áll hozzám a földrajz és a turizmus így ebből a kettőből fogok érettségizni. S ha minden igaz idegenforgalommal fogok foglalkozni. Lassan 5 éve szerepjátékozom. Kisebb megszakításokkal. Imádom a fantasy világát éppen ezért gyakran novellákat és verseket írok.
Állandósult személyiséget alakítottam ki szerepjátékosan magamnak, melyben jelen van némelyfajta temperamentum amit gyakran nem szeretnek. Szerintem viszont a fontos, hogy minden karakternek legyen meg az egyénisége. nem szeretem a snassz karaktereket, imádom az izgalmas és színes játékokat. gyakran ha más nem magamnak vívom ki ezeket.

Szeretek ismerkedni, szeretek mindig zenét hallgatni. Msnen beszélgetni, ismerkedni. Jó hangulat híve vagyok, és a kemény munkáé. Igyekszek sosem kiadni kezemből félmunkát ezért is remélem hogy a kedves szakom meg lesz elégedve munkámmal és tárt karokkal fogad mindenki. a csapatmunkát elvárom...


ui.: Általában bele megyek egy - egy játékba de amég úgy érzem még mindig van betöltetlen lyuk az alapokba addig gyűlölök gamelni^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 9:43 am

Ez így nem ér. Akkor én is sokat írok.Razz

Szóval én volnék Szenna Evendzselin, aki egy őrült, bolond leányzó és Budapest szívében él. (Igazából gyáli vagyok, de itt béreltünk lakást...) Filozófia hallgató vagyok, gimnáziumban természettudományt tanultam, és igazából orvos (sebész) akartam lenni, de nem ragoznám, hogy miért gondoltam meg magam. Később talán még pszichológiát is akarok tanulni.
Mint már említettem, hobbijaim közé tartozik a barkácsolás, ezért is hívnak Barkácskrisztinek a barátaim.Smile //Kriszti a második nevem// Igazából nem madáretetőt meg hasonlókat farigcsálok, inkább a lakás körül teszek-veszek, ha esetleg a hűtőajtót kell megcsinálni, hogy másfelé nyíljon, hát állok elébe.
Van egy kutyám, westi, és úgy hívják, hogy Fifi. Páromtól kaptam, ő nevezte el, és általában minden vendég lábára rácuppan.Smile De azért le lehet vakarni.
Zenei stílusaim közé tartozik az alternatív és a rock, néha még a metál is, ha úgy tartja kedvem. Sokat járok koncertekre, ha időm engedi, na meg persze épp nem kell tanulnom. Apropó, tanulás: tanuljatok gyerekek, mert megszívjátok!Very Happy

mást most hirtelen nem tudok mondani, csak, hogy gyertek velem játszani.Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 3:03 am

Sziasztok !

Itt a friss hús lehet csipegetni.
Vagyis relative, mert már vén csont vagyok ( 26 ) Very Happy
Persze vannak ennek előnyei is , lévén már több mint 13 - 14 éve aktivan rpg-zem mind asztali (live) illetve online játékokkal. Tehát mondhatjuk nem vagyok elveszve, nem hiszem hogy olyanba ütköznék , hogy pánikszerüen futnom kell segitségért vagy ilyesmi.
Sajnálatos módon viszont enyi idő után kialakultak bizonyos kellemetlen szokásaim illetve egyéb dolgaim.
Speciel én szeretek sokat olvasni és irni is , és szeretem ha akivel játszom ugyanigy csinálja. Tehát kiráz a hideg a 4-5 soros hszektöl amit "helohogyvagyénjoldemegyek" - nek neveztem el. A másik véglet meg a 200 soros leirás amiben más nem történik csak hogy a hős ruháját hogy borzolja a szél meg milyen marcona a tekintete a távolban lenyugvó nap aranylóan fénylő napsugaraiban. Szeretem ha valaki tudja elörehuzni illetve hátratolni az írásait és tudjon improvizálni és semmiképp ne legyen sablonos vagy szürke.
Elnézést ha már igy elsö megszólalásra feltételeket szabnék de ezek ( kihangsulyozom ) nem azok , csupán ezeket szeretem Very Happy
Persze kellöképpen ruganyos és hajlékony vagyok minden téren ugyhogy bármilyen stilusu illetve hangvételü játékra kapható vagyok, igyis ugyis felveszem a ritmust.
Már voltam más fórumon is ( kalandok harca ) amin igen jól éreztem magam , de sajnálatos módon a létezése egyik naprol a másikra minden elörejelzés nélkül megszünt. Sajnálom az ottani játékosokat , remélem itt összefuthatok velük ha van köztetek onnan valaki.
Persze ha nem az se baj , remélem itt is olyan jól elleszek mint ott.
Az adatlapot hamarosan megirom csak most hajnal 4:00 van , kicsit fáradt vagyok.
További jó játékot mindenkinek !
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Ismerkedés Ametis12
sok Ismerkedés Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Ismerkedés Ametis12
6 db Ismerkedés Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:43 am

Nagyon örülünk neked Yolo! Smile
Várjuk a felvételidet,hogy Te is minél hamarabb velünk játszhass! Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Off Topic :: Csevegőtér-
Ugrás: